Nové apartmány na sjezdovce s atraktivními výnosy

Referenční číslo: MS19922
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Rauris
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 59.75 m2 - 138.32 m2
 
Cena:
256.000 € - 571.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi

Atraktivní výnosy z pronájmu, přímo na sjezdovce, maximální komfort, vynikající vybavenost včetně prostorného wellness s bazény, saunami, masážemi, restaurace či fitness. Přestavujeme nový resort moderních apartmánů v tradičním alpském stylu, investiční hit mezi realitami v Alpách.Více informací na www.resort-rauris.cz.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Nový resort apartmánů se nachází v nádherném slunném údolí obklopeném alpskými velikány v srdci národního parku Vysoké Taury, největšího národního parku ve střední Evropě. Malebné alpské městečko Rauris se rozprostírá v nadmořské výšce 950 m. n. m. v zeleném údolí plném vodopádů, které obklopují mohutné třítisícovky. Rauris nabízí rozmanitý svět zážitků v průběhu letní i zimní sezóny.


Nekonečná zimní zábava

Nádherné sjezdovky střediska Rauris-Hochalm jsou ještě stále pokládány za tajný tip rakouských Alp, jelikož zatím unikají turistickým masám, jsou dobře upravované a nabízejí lyžařům všech úrovní skvělé podmínky.

Lyžařské středisko Rauris-Hochalm nabízí 32 kilometrů sjezdových tratí rozprostírající se do výšky až 2 200 metrů. Pro milovníky free ridu jsou vyhrazeny dva svahy. Pro běžkaře je připravena 30 kilometrů dlouhá upravovaná běžkařská stopa táhnoucí se údolím a okruh pod vrcholem hory Schwarzwald ve výšce cca 2000 m.n.m. Najdete zde i stezky pro ski alpinisty a pěší turisty, či osvětlenou sáňkařskou dráhu, která nabízí spoustu legrace pro malé i velké. Pokud by vám místní areál nestačil, využijte možnost rozšíření skipasu na Super Ski Card, se kterou můžete lyžovat na více než 2750 km sjezdovek ve 23 lyžařských regionech včetně 3 ledovců. Super Ski Card vám otevírá brány do proslulých středisek Salzburských a Kitzbühelských Alp jakými jsou například Zell am See/Kaprun, Obertauern, Saalbach/Hinterglemm, Kitzbühel, Gastein, Schladming, Zillertal Arena a další. 


Letní Raurisertal

Údolí Raurisertal nabízí širokou nabídku sportovního i relaxačního využití. Zahrajte si golf s výhledem na zasněžené vrcholky hor, vyberte si z množství turistických či cyklistických tras, nechte se unášet na paraglidu, zažijte adrenalin při horolezeckém výstupu, pokochejte se nádhernou alpskou přírodou ze sedla koně nebo si odpočiňte u chytání ryb. S letní kartou Nationalpark Sommercard navíc máte možnost využít spoustu nabídek se slevou či zcela zdarma.


Fantastické umístění resortu

Poloha nového ski in/ ski out resortu je jednou z jeho obrovských předností. Nachází se přímo u sjezdovky a lanovky. Lyžařský svět vám tak leží doslova přede dveřmi.  K lanovce i ze sjezdovky dojedete pohodlně na lyžích až k resortu. Celoročně se sem však dostanete bez obtíží autem. Cesta z Prahy trvá přibližně 5 hodin a 45 minut přes České Budějovice, Linec a Salzburg. Komplex je zároveň v blízkosti centra města se všemi obchody a službami.


Moderní resort v tradičním stylu

Resort v moderním alpském stylu nabízí apartmány k prodeji do osobního vlastnictví s rozlohou 35 – 105 m2. Při plánování projektu byl kladen důraz na prostor, komfort, vzdušnost a světlost. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů, které citlivě doplňuje dřevo a přírodní kámen. Příjemnou atmosféru uvnitř apartmánů vytváří velká okna v obytných částech, která Vás propojí s okolní nádhernou přírodou.


Vynikající vybavenost resortu

V komplexu bude možné využít prostorné welness (700 m2) s infinity bazénem, panoramatickými saunami, ledovou jeskyní, párou, infračervenou kabinou a střešní terasou. Své tělo můžete po celodenním lyžování či letních toulkách po horách nechat hýčkat i na masážích, které si můžete v resortu objednat. 

K dispozici bude také restaurace, kde si můžete vychutnat speciality převážně z lokálních surovin, či si vypít sklenku dobrého vína. Jihozápadně orientovaná terasa restaurace sousedí s dětským vlekem, provozovaným lyžařskou školou sídlící přímo v resortu. Z terasy si můžete vychutnat krásný výhled na sjezdovku a své děti, které se lyžovat teprve učí, budete mít perfektně pod dozorem.

Skvělou vybavenost doplňuje obchod se sportovním zbožím a lyžařskou školou, lyžárna s přístupem na sjezdovku, fitness, dětský koutek a podzemní garážová stání.


Atraktivní investice

Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.


Termín výstavby

Zahájení výstavby je plánováno na jaro 2020. Hotovo by mělo být v červenci 2021.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

+420 736 671 652, info@rellox.cz


ce informací na www.resort-rauris.cz.
V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: