Luxusní chalety s výhledem na Vysoké Taury

Referenční číslo: BB19689
Země: Rakousko
Region: Jiné oblasti
Město: Neukirchen am Großvenediger
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 161.90 m2 - 165.10 m2
 
Cena:
879.240 € - 998.700 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nový projekt chaletů je situován v obci Neukirchen am Großvenediger, které je vyhledávaným zimním lyžařským i letním turistickým střediskem. Nejvyšší rakouské vrcholky tvoří nádhernou kulisu a údolí nabízí svým hostům mnoho příležitostí k zábavě a relaxaci od sportovních zařízení, přes mnoho rekreačních zařízení až po různorodou kulturní nabídku. Odpočiňte si od každodenního shonu, relaxujte a užívejte si jedinečnost Alp, na jejichž vrcholky se vám skýtá úžasný výhled z vašeho nového chaletu!

Celý resort je koncipován jako SKI & HIKE - IN & OUT, což znamená, že se v zimě dostanete na sjezdovku i ze sjezdovky na lyžích přímo do resortu a v létě se můžete vydat na výlet po turistických trasách národního parku Vysoké Taury, které začínají hned přede dveřmi. Lyžařský areál Wildkogel Arena nabízí 61 kilometrů perfektně upravených sjezdovek, které ocení především rodiny s dětmi, ale i zkušení lyžaři.

Resort čítá celkem 60 chaletů postavených v mírném svahu, což zaručuje úchvatný výhled ze všech jednotek. K dispozici jsou chalety různých velikostí a stylů. Majitelé mají možnost si vybrat z široké nabídky materiálů, zpracovatelských technik a stylových prvků tak, aby si vytvořili chalet svých snů. Můžete ovlivnit design střechy, typ použitého dřeva či zpracování fasády. Ke každému chaletu náleží 2 krytá parkovací místa. 

Tyto okouzlující chalety úžasně kombinují tradiční rakouské materiály, jako je dřevo, kámen a kůže s moderními prvky a vytváří velmi útulnou atmosféru. Pokoje vynikají svou prostorností a světlostí. Součástí chaletů je sauna, lyžárna s vysoušečem bot a uzamykatelná komora, kam si můžete uložit své soukromé věci po celý rok. Kuchyň je vyrobena na zakázku a je vybavena značkovými spotřebiči. Sousedí s útulným obývacím pokojem s velkým jídelním stolem. Na výběr je z připravených nábytkových balíčků, které nejsou součástí kupní ceny.

Kromě vlastnictví fantastické nemovitosti v Alpách a splnění svého velkého snu představuje koupě v tomto resortu také bezpečnou a atraktivní investici. Chalety se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. 

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Kromě příjmů z pronájmu se očekává také zvyšování hodnoty nemovitosti. Ve střednědobém horizontu se plánuje výstavba lanovek a propojení s lyžařskou oblastí Kitzbühel. Předběžné odhady počítají z realizací v letech 2020 – 2025.

Majitelé i jejich hosté mohou využívat široké zázemí resortu od recepce, přes restauraci, kavárny, přírodní koupaliště, služby lyžařské školy, obchod se sportovním vybavením, půjčovnu kol a lyží, nabíjecí stanici na elektrokola až po bohatě vybavené dětské hřiště. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Video

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: