Vyberte si apartmán tam, kde bydlel James Bond

Služební povinnosti zavedly Jamese Bonda, nejslavnějšího agenta všech dob, do krásného prostředí Söldenu a okolí v rakouských Alpách. Zajímá vás, kde bydlel filmový štáb?

Jak jsme vás již před časem informovali na našem FacebookuTwitteru, v pořadí čtyřiadvacátá bondovka s názvem Spectre se mimo jiné natáčela v Söldenu a jeho okolí. Na agenta 007 v podání Daniela Craiga zde čekaly především akční scény. Po jeho boku se ve filmu objeví také Léa SeydouxováMonica Bellucci. Role hlavního padoucha připadla Davu Bautistovi.

Lákalo by vás užívat si v Söldenu bydlení, jaké měl k dispozici filmový štáb, který natáčel nového Jamese Bonda? V naší nabídce se můžete podívat na apartmány na prodej, nacházející se právě v objektu, který pro své ubytování využil i tým režiséra Sama Mendese.

Komplex apartmánů v Söldenu, 200 metrů od lanovky

Jedno až čtyř ložnicové apartmány se nacházejí na klidném místě pouhých 200 metrů od hlavní gondoly. Krásné výhledy, pěší dostupnost všech důležitých služeb. Komplex je napojen na čtyřhvězdičkový hotel, ve kterém je k dispozici wellness, spa, restaurace a další hotelové služby. » Více informací

Apartmány Sölden na prodejApartmány Sölden na prodej

Apartmány Sölden na prodejApartmány Sölden na prodej

Na první oficiální záběry z natáčení Spectre, které uvolnila produkce filmu, se můžete podívat v následujícím videu.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: