Nový alpský resort v olympijském regionu, Seefeld in Tirol

Referenční číslo: AP19726
Země: Rakousko
Region: Seefeld in Tirol
Město: Seefeld in Tirol
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 51.77 m2 - 81.46 m2
 
Cena:
354.496 € - 473.220 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Projekt sestává ze 44 apartmánů s jednou až třemi ložnicemi. Všechny jednotky disponují balkonem, k některým náleží také zahrada a sauna. Resort zahrnuje podzemní garážová parkovací místa, wellness se saunami a párou, restauraci s barem, recepci, lyžárnu a úložné prostory. V domě je výtah, který zaručuje bezproblémový a pohodlný přístup do všech pater komplexu.

Apartmány jsou předávány kompletně vybavené. Můžete si vybrat z několika typů podlah, dveří a textilií pro vytvoření apartmánu svých snů.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví, nicméně majitel nemovitosti je povinen tuto nemovitost dále komerčně pronajímat. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Majitel získává flexibilní příjem z pronájmu dle skutečné obsazenosti. Očekávaný výnos z pronájmu činí v prvním roce cca 3,5 % po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. V následujících letech se očekává zvýšení výnosu.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Projekt by měl být dokončen do prosince 2019.

Seefeld se nachází v nadmořské výšce 1 180 m n. m. a je velmi vyhledávaným cílem běžkařů z celého světa. Nabízí mistrovské podmínky na celkem 279 km běžkařských drahách pro klasické běžkování i bruslařskou techniku. Na několika kilometrech můžete vyzkoušet i noční běžecké stopy. Toto místo nabízí vynikající podmínky také pro trénink profesionálních i rekreačních biatlonistů.

Na vyznavače sjezdového lyžování čeká 48 km fantasticky upravených sjezdovek pro začátečníky i pokročilé. Lyžování bývá zpestřeno také závody ve skocích na lyžích na můstcích, které jsou přímo vedle sjezdovky.

Pohled na zasněžené Alpy si můžete vychutnávat také při pěších výletech po více než 140 km upravených a posypaných zimních turistických cest.

Děti i dospělé nadchnou také sáňkařské dráhy, přírodní i umělá kluziště vhodná k bruslení, či curlingu.

Seefeld je okouzlující alpské městečko, které nabízí svým návštěvníkům nepřebernou škálu aktivit v létě i v průběhu zimy.

Přímo v Seefeldu najdete prvotřídní 18-ti jamkové golfové hřiště Seefeld-Wildmoos a 9-ti jamkové hřiště Golfacademy. Kousek od golfového hřiště se rozprostírá jezero Wildsee, které je vhodné ke koupání, projížďku na loďce či rybaření. Pro milovníky horské turistiky je připraveno až 650 km turistických tras. Oblast je ideální také pro cyklisty, tenisty či paraglidisty.

Pěší zónu centra města lemuje mnoho obchůdků, kaváren, restaurací, barů a hotelů.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: