Nový 4* projekt v oblíbeném Zell am See

Referenční číslo: EI19465
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Zell am See
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 79.60 m2 - 153.50 m2
 
Cena:
591.900 € - 1.291.900 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Představujeme Vám nový 4* projekt v oblíbeném turistickém resortu – v Zell am See!

Luxusní apartmány v alpském stylu situované uprostřed dovolenkového ráje Zell am See – Kaprunu. Úžasná destinace pro lyžaře, které jistě potěší blízkost ledovce Kitzsteinhorn, a tudíž i garance sněhu, ale i pro milovníky letních sportů – cyklistů, turistů, golfistů.

Ať už jste vyznavač letních či zimních radovánek, určitě Vás potěší možnost skvělé investice. Apartmány se prodávají do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné několik týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. 

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Proč investovat právě do nemovitosti v Rakousku? Důvodů je hned několik:

  • Rakousko je zemí se stabilním ekonomickým i politickým zázemím.
  • Realitní trh se vykazuje stabilním růstem bez jakýchkoliv extrémů.
  • Žádná masívní výstavba nových projektů, snaha o zachování rovnováhy mezi nabídkou a poptávkou.
  • Všechny platby přes svěřenecký účet notáře.
  • V Rakousku neexistuje darovací daň, dědická daň ani daň z bohatství.

Nabízený komplex bude vybudován v blízkosti nástupní stanice lanovky Schmittenhohe v Schuttdorfu, cca 2,5 km od centra Zell am See.

Základním motem komplexu je „luxus, komfort a atmosféra". Fasáda bude zhotovena v alpském stylu v souladu s přírodou, tedy za použití dřeva, skla a kamene.

Resort se skládá z přízemí a třech dalších poschodí. Vybrat si můžete celkem z 36 apartmánů s jednou až čtyřmi ložnicemi. Ke všem apartmánům patří balkón nebo terasa.

Apartmány budou zařízeny plovoucími podlahami, podlahovým topením, designovým sanitárním vybavením a kompletně vybavenými kuchyněmi s vestavěnými spotřebiči. Apartmány jsou také kompletně zařízené nábytkem a veškerým dalším potřebným vybavením od sedací soupravy až po čajovou lžičku. Samozřejmostí je také LED TV a WiFi. Budoucí majitelé si budou moct zvolit barvy a materiál z nabízených nábytkových balíčků.

Při vstupu do komplexu Vás přivítá útulná hotelová hala s recepcí. Jižně od haly si můžete odpočinout na velké hotelové terase. Západně od vstupu bude umístěna místnost na snídaně a malý bar, kde si můžete vypít kávu nebo něco malého sníst. Také zde si můžete vše vychutnat na terase.

V létě i v zimě můžete využít vyhřívaný venkovní bazén. Okolo bazénu budou na sluneční terase k dispozici lehátka. K dokonalé relaxaci poslouží i wellness s finskou saunou, infračervenou kabinou a odpočinkovou místností. Z wellness se dostanete přímo k venkovnímu bazénu. Kdo si chce odpočinout aktivně, může zajít do posilovny.

Své lyže a lyžáky můžete uschovat ve vytápěné a uzamykatelné lyžárně.

V komplexu jsou k dispozici podzemní garáže se 45 parkovacími místy. Z garáže se po schodišti nebo výtahem pohodlně dostanete do dalších pater komplexu.

Zell am See/Kaprun

Město Zell am See se rozprostírá okolo idylického jezera Zeller See a je obklopeno vysokými horami a ledovcem Kitzsteinhorn. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Zell am See je známé pro své historické centrum, mnoho obchodů, dobrých restaurací a celoroční garanci sněhu na ledovci Kitzsteinhorn, který je otevřený 365 dnů v roce. Nezapomíná se ani na odpočinek. Využít k němu můžete wellness centrum „Tauern Spa".

V regionu Zell am See/Kaprun a Saalbach-Hinterglemm můžete využít dvou 18jamkových golfových hřišť. V okruhu 30 minut najdete dalších pět 18jamkových hřišť.


Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku.   

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: