NOVINKA – Apartmánový resort v Zugspitz Areně

Hledáte vhodnou investiční příležitost? Takovou, při které si své peníze užíváte s rodinou? Kupte si vlastní apartmán v Alpách u golfového hřiště, moderních lanovek a v blízkosti ledovce.

Jezděte sem na pár týdnů v roce na dovolenou a po zbytek roku ho přenechte k pronájmu. Očekávané výnosy šplhají až k 4,85 % z kupní ceny. Správa a služby dalšího pronájmu jsou zabezpečeny. Prefesionálně. Bez starostí pro majitele.

Kde se resort nachází?

V oblíbené Zugspitz Areně, kde je živo v létě i v zimě, a to konkrétně v obci Ehrwald. Ta se nachází přímo na úpatí Zugspitze, nejvyšší hory Bavorských Alp s ledovcem Schneeferner. Na něm je možné lyžovat od listopadu až do dubna. Apartmány se nachází přibližně 1 km od golfového hřiště Golfclub Tiroler Zugspitze a od lanovek Wettersteinbahn. Oblast je ideální pro lyžaře, horské turisty, cyklisty, golfisty, horolezce i rodiny s dětmi.

V jakých cenách lze apartmány pořídit?

  • Apartmány s 1 ložnicí – od 219 000 EUR bez DPH
  • Apartmány s 1,5 ložnicí – od 305 000 EUR bez DPH
  • Apartmány se 2 ložnicemi – od 360 000 EUR bez DPH
  • Apartmán se 2,5 ložnicemi – 499 000 EUR bez DPH
  • Apartmán se 3 ložnicemi – 699 000 EUR bez DPH

Apartmány jsou prodávány do osobního vlastnictví. Cena zahrnuje nábytek a venkovní parkovací místo. K ceně je nutné připočítat vedlejší náklady. Kupující hradí kupní cenu bez DPH.

Jaké výnosy můžu očekávat?

Očekávané příjmy z pronájmu činí až 4,85 % z kupní ceny po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Vlastní užívání nemovitosti je možné, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí.

Wellness s bazénem a saunami

Po skvělém lyžování či horské túře si uvolněte svaly ve vnitřním infinity bazénu, relaxujte ve finské či bio sauně, nebo v infračervené kabině. Pokud byste při svém pobytu cokoliv potřebovali, můžete využít služby recepce. Maximální komfort pro majitele i jejich hosty je na prvním místě.

Vynikající dostupnost

Zugspitz Arena se nachází v blízkosti rakousko-německé hranice a je tak pro Čechy velmi dobře dostupná. Z Prahy se sem dostanete za 5,5 hodiny pohodlné jízdy. Pro cestu přes Mnichov nepotřebujete v současné době německou, ani rakouskou dálniční známku.

Kdy bude resort dokončen?

Plánované dokončení stavby je v prosinci 2020. 

Investujte. A splňte si svůj sen. Pro více informací ke koupi nemovitosti v Rakousku a pro podrobnosti k resortu nás prosím kontaktujte

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: