Moderní apartmány ve městě tenisu, vína, pláží a zábavy

Referenční číslo: VI20061
Země: Chorvatsko
Region: Istria
Město: Umag
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 43.88 m2 - 77.87 m2
 
Cena:
114.000 € - 250.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme moderní apartmánovou budovu, která zahrnuje 50 exkluzivních rezidenčních jednotek s 1 - 3 ložnicemi na prodej do osobního vlastnictví. Všechny jsou moderní, vzdušné a maximálně komfortní. Jaký si vyberete?


Přednosti resortu

 • V bezprostřední blízkosti obchodů, restaurací a služeb
 • Přibližně 2 km od písečné pláže Umag
 • 50 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi
 • Terasy, balkony, lodžie
 • Přízemní apartmány s privátními zahradami
 • 1 - 2 parkovací místa v ceně
 • Klimatizace
 • Kvalitní výstavba, zkušený developer
 • Vynikající dostupnost
 • Výstavba byla již zahájena
 • Ceny od 114 000 EUR
 • Kupující neplatí realitní provizi

Umag

Letovisko Umag leží na severozápadě poloostrova Istrie, pouze pár kilometrů od hranic se Slovinskem. Před staletími sloužilo jako letní sídlo římských šlechticů. Pyšní se krásným historickým centrem, které se snoubí s plážemi a moderními sportovišti. Ne nadarmo se mu přezdívá „město tenisu“. V Umagu a blízkém okolí najdete až 60 tenisových kurtů. Pravidelně se zde také koná mezinárodní tenisový turnaj ATP Croatia Open.

Město je také často označováno jako „chorvatské Toskánko“ se svažitými zelenými kopci, nekonečnými vinicemi a plantážemi olivovníků. Díky příznivému podnebí najdete právě zde ty největší vinné sklepy na Istrii. 

V severní části města je přístav s jachtařskou marinou, která se přes moře se dívá směrem k Benátkám. Nejbližší letiště jsou v Pule a italském Terstu.


Umístění resortu

Rezidence se nachází v bezprostřední blízkosti obchodů, kaváren, restaurací, zdravotního střediska a sportovišť. Městské pláže, centrum města a přímořská promenáda jsou jen 5 minut jízdy od resortu. Rezidence je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty, kteří hledají klidný přístav pro svoji dovolenou v létě či v průběhu roku.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Představujeme moderní apartmánovou budovu, která zahrnuje 50 exkluzivních rezidenčních jednotek. Součástí budovy jsou podzemní garáže, ze kterých se pohodlně výtahem dostanete do všech pater. Vyberte si z široké škály jednoložnicových, dvouložnicových a tříložnicových apartmánů s balkony, lodžiemi, terasami a zahradami. Všechny jsou moderní, vzdušné a maximálně komfortní. Developer dbá na vysokou kvalitu stavby i použitých materiálů.

Rezidence je navržena pro maximální soukromí a komfort. Součástí apartmánů jsou terasy, balkony a lodžie, přízemní apartmány mají navíc prostorné předzahrádky. Ke každému apartmánu náleží 1 - 2 venkovní nebo garážová parkovací místa, která jsou zahrnutá v kupní ceně.


Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v prosinci 2020. Plánované dokončení stavby na konci roku 2022.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby v Chorvatsku. Společnost Rellox zastupuje přímo developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: