Luxusní apartmány na Opatijské riviéře

Referenční číslo: AQ20087
Země: Chorvatsko
Region: Istria
Město: Opatija
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 348.00 m2 - 435.00 m2
 
Cena:
1.600.000 € - 2.450.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Moderní design, nejvyšší kvalita, prestižní lokalita a fantastické výhledy na moře. Představujeme resort 5 luxusních apartmánů pouze 30 metrů od moře nedaleko centra Opatije. Vyberte si některý z nadčasových apartmánů s privátními vířivkami na prostorných terasách či privátních bazénů s protiproudem. Výstavba byla již dokončena!


Přednosti resortu:

 • 5 luxusních apartmánů
 • Krásné výhledy na zátoku a okolní ostrovy
 • 30 metrů od moře
 • 10 minut pěšky od centra Opatije
 • Privátní bazény s protiproudem
 • Velké vířivky na prostorných terasách
 • Parkovací místa v podzemní garáži
 • Výtah v domě
 • Kvalitní výstavba
 • Již dokončeno
 • Kupující neplatí realitní provizi

Opatijská riviéra

Opatijskou riviéru tvoří 20 km dlouhé pobřeží s kamennými a oblázkovými plážemi a městy s bohatou historií. Po pobřeží se line 12 km dlouhá promenáda, na které se můžete vydat po stopách slavné minulosti. Opatija byla jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších lázeňských měst. Zachovala si svou atmosféru i honosné budovy z konce 19. století. Dodnes je považována za jednu z neoblíbenějších destinací pro dovolenou ve střední Evropě.


Moře, sport, relax a mnoho zážitků

Opatijská riviéra láká k různorodým sportovním i odpočinkovým aktivitám. Je známá především jachtingem, ve kterém si tu v závodech pravidelně porovnávají síly ti nejlepší jachtaři z celého světa. Na své si tu přijdou i cyklisti, tenisti, horolezci, paraglidisti a samozřejmě milovníci vodních sportů.


Umístění resortu

Rezidence se nachází v Opatii v Punta Kolova na místě s úžasným výhledem na moře, od kterého se nachází pouhých 30 metrů. Jedná se o velmi prestižní oblast vyhledávanou zámožnými Evropany. Pláž Slatina je pouze 1 km od resortu, přístav 500 metrů a centrum města Opatija s mnoha obchody a restauracemi se nachází přibližně 2 km odsud.

Rezidence je tak ideální volbou pro všechny, kteří touží po bezstarostném životním stylu u moře, ale zároveň v dosahu veškerého komfortu města.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Představujeme resort 5 luxusních apartmánů v Punta Kolova v Opatiji. Nachází se v ulici Maršala Tita, pouze 30 metrů od moře a 10 minut chůze od centra Opatije a všech jeho zařízení.

Všechny apartmány nabízí krásný výhled na zátoku Rijeka a ostrovy Krk a Cres. Z pěti luxusních apartmánů jsou 3 s bazény a 2 s velkými vířivkami na prostorných terasách. Ke každému bytu náleží parkovací místa v podzemní garáži, ze které se dostanete k vašemu apartmánu pohodlně výtahem.

Energetická třída budovy: A


Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v říjnu 2017. Resort byl dokončen v lednu 2020.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Společnost Rellox zastupuje přímo developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: