Luxusní apartmány v jedinečné lokalitě v Miami

Referenční číslo: FI18634
Země: USA
Město: Miami
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 99.22 m2 - 166.11 m2
 
Cena:
372.750 US$ - 664.650 US$ (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nabízené nemovitosti se nacházejí v exkluzivní lokalitě v Miami na Floridě. Rezidence jsou srdcem této velmi oblíbené oblasti, místem, kde se snoubí luxus nákupních center s příjemnou intimitou přilehlých restaurací a kaváren. Nemovitosti jsou situovány v bezprostřední blízkostí moře s okouzlující písečnou pláží. Pro milovníky kultury nabízí oblast velké množství uměleckých galerií, muzeí a dalších příležitostí, jak využít volný čas.

Obytná plocha apartmánů se pohybuje od 75 do188 m2 a sestává z 1–2 pokojů a 1–2 koupelen. Celkový luxus a komfort umocňuje prostorná terasa, kterou disponují všechny rezidence a která nabízí bezkonkurenční výhled na moře. Vnitřní prostory jsou plně v duchu moderní architektury, která je vkusně doplněna uměleckými prvky. Součástí vybavení jsou vysoce kvalitní vestavěné kuchyňské spotřebiče. Všechny apartmány jsou vybaveny vysokorychlostním internetem.

Součástí společných prostor jsou moderní hala, místo pro parkování v garáži, 24hodinová pokojová služba, restaurace v přízemí, bezpečnostní služba, soukromé sklepy, výtahy na čipovou kartu, Wi-Fi a další. Střecha rezidence je koncipována jako neobvyklá relaxační zóna s bazénem, jež nabízí dechberoucí výhled na město.

Apartmány je možné poskytnout k dalšímu pronájmu a získat tak atraktivní příjem. 

Již dokončeno a připraveno k předání!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: