Nové apartmány přímo u oceánu s výhledem na Miami Beach

Referenční číslo: FI19942
Země: USA
Město: Miami
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 72.00 m2 - 352.00 m2
 
Cena:
631.900 US$ - 4.136.900 US$ (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Představujeme Vám nový komplex 249 apartmánů v Miami, v lokalitě Edgewater, které se staví přímo u oceánu. Apartmány disponují 1 – 5 ložnicemi a mají rozlohu 776 – 3 788 stop čtverečních (72 – 352 m2). Ze všech apartmánů si můžete vychutnat krásný výhled na zátoku, na město, Miami Beach nebo na Atlantický oceán. Budova má 57 poschodí.

Všechny východně orientované apartmány mají hluboké, stíněné a prosklené balkóny, čímž je zaručen ničím nerušený výhled na oceán.  Při výstavbě je kladen důraz především na zachování dostatečného množství denního světla.

V pátém poschodí se nachází kosmetický salón a kadeřnictví, dětský herní koutek, spa pro vaše domácí mazlíčky, herna s kulečníkem, barem a velkou video obrazovkou.

V šestém poschodí na Vás čeká velká terasa pro slunění, terasa s bazénem a výhledem na zátoku a oceán, krytá terasa, jídelna a party místnost. V sedmém poschodí je k dispozici fitness se 180 stupňovým výhledem na zátoku, soukromé studio pro jógu, dámské a pánské převlékárny a velké spa pro rezidenty komplexu. Jedná se o jedno z největší soukromých spa v dané oblasti. Venkovní most propojuje sedmé poschodí s venkovní částí, kde najdete bazén s terasou a lehátky, venkovní vířivku, venkovní BBQ a bar, dále vodní svět pro děti a vyvýšené tenisové kurty.

Všem vlastníkům je k dispozici concierge servis. Ve všech apartmánech je automatická klimatizace. Kuchyně jsou vybavené mikrovlnnou troubou, vinotékou, sporákem, prostornou lednicí s mrazákem, myčkou nádobí a digestoří. V koupelnách je kompletní sanitární vybavení a pračka se sušičkou. Developer Vám za příplatek může apartmán kompletně vybavit.  Vše probíhá po předchozí konzultaci s Vámi tak, aby byl apartmán zařízen dle Vašich představ.

Resort je také velmi dobře dostupný. Nachází se jen 15 minut autem od letiště.

Apartmány je možné v případě Vašeho zájmu také pronajímat.

Rezidence je již ve výstavbě. Dokončení výstavby se očekává v druhém čtvrtletí roku 2022.

Neváhejte a staňte se majitelem jednoho z apartmánů na jednom z posledních pozemků vhodných pro výstavbu přímo u oceánu! Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: