Využijte možnosti prohlídek nemovitostí na Costa del Sol s českým zástupcem zdarma

Využijte jedinečné příležitosti a domluvte si individuální prohlídku nových resortů na Costa del Sol s českým zástupcem společnosti Rellox ve středu 19.5., ve čtvrtek 20.5., nebo v pátek 21.5. 2021. 

Každému klientovi se věnujeme osobně, proto je počet míst omezen. Ukážeme vám všechny zajímavé projekty v oblasti kolem Málagy, Marbelly, Torremolinos, Estepony, Fuengiroly a v dalších zajímavých lokalitách přímo u moře zdarma. Vybrat si můžete jak z dokončených projektů, tak z těch, které jsou ještě ve výstavbě.

Provázet vás bude přímo Šárka Ayllon ze společnosti Rellox. Šárka je Češka, která ve Španělsku dlouhodobě žije. Může vám tak předat zajímavé informace nejen o samotných nemovitostech, ale zároveň i praktické tipy a zkušenosti ze života ve španělském království.

Pro sjednání prohlídek nemovitostí kontaktujte Šárku Ayllon (komunikace v češtině)

T.: +34 644 348 902
E: sarka.ayllon@rellox.es

Španělsko bez nouzového stavu

Dne 9. 5. 2021 skončila platnost nouzového stavu na celém území Španělska. Tento krok znamená konec právní opory pro celou řadu omezení každodenního života v jednotlivých autonomních oblastech. Konkrétní boj s šířením nákazy tak od tohoto dne přechází právě na vlády jednotlivých regionů. Na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR naleznete aktualizované informace týkající se podmínek vstupu a pobytu na území Španělska stejně jako podmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie Covid-19.

Počasí je ve Španělsku již příjemné na koupání. Dopřejte si konečně slunění na pláži, příjemné procházky po promenádě nebo si vychutnejte váš oblíbený drink u baru s výhledem na moře. » Nemovitosti ve Španělsku na prodej

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: