Unikátní resort privátních luxusních vil

Referenční číslo: EG19789
Země: Mauritius
Město: Grand Baie
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 115.60 m2
 
Cena:
446.554 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Nabízíme unikátní resort privátních luxusních vil zasazených do oblasti Grand Baie na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius, který je oblíbený svou kulturní rozmanitostí, bílými písečnými plážemi a tyrkysovou vodou oceánu. Prostorný záliv Grand Baie lemují nádherné pláže s jemným pískem, kotví zde luxusní jachty a uličky města jsou protkané obchody, restauracemi a bary. Široká nabídka služeb uspokojí všechny věkové kategorie včetně rodin s malými dětmi.

Developer si dal se svým týmem záležet na každém detailu od jedinečné architektury až po precizní výzdobu interiéru, která kombinuje luxus s praktickým řešením, zahrnuje technologické novinky a vytváří dokonalou harmonii a komfort pro své uživatele.

Součástí vil jsou prostorné pokoje s mramorovými podlahami, velká ložnice s vlastní šatnou, velkorysá koupelna s jacuzzi a sauna s výhledem na soukromý vyhřívaný bazén. Díky nejnovějším technologiím můžete přes dotykový panel Apple pohodlně ovládat osvětlení, zvuk, klimatizaci, závěsy, žaluzie, ohřev bazénu, elektrické zastřešení a další. Samozřejmostí je bezproblémová komunikace s recepcí zajišťující concierge služby. Vily jsou skutečně mistrovským dílem designu, který kombinuje modernost s kouzlem tradičních materiálů prvotřídní kvality.

Majitelé mohou využívat mnoho privátních služeb na míru. Například masáž v pohodlí vaší vily, kde se dokonale ponoříte do světa klidu a relaxace. Dále můžete využít soukromé služby kuchařů přímo ve své kuchyni. Kromě toho máte přístup do plně vybaveného fitness, spa, wellness a do lounge klubu. Využijte také soukromý Beach Club v Trou-aux-Biches. Kromě plavání v oceánu můžete ochutnat místní speciality na plážové restauraci a v baru, nebo si odpočinout u relaxační masáže s výhledem na tyrkysovou lagunu. Beach Club nabízí také nejrůznější vodní sporty. Majitelé dostanou při příjezdu exkluzivní přístup k tomuto klubu. K dopravě lze využít bezplatnou kyvadlovou dopravu, která je k dispozici 4x denně. Klub je ideální i pro oslavy narozenin, svatby a pravidelně se zde konají různé akce.

Vily je možné v době vaší nepřítomnosti pronajímat. Dceřiná společnost developera zajišťuje pronájem nemovitostí a zajišťuje pro majitele atraktivní a stabilní příjmy z pronájmu, které činí až 5,5 % ročně po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Při krátkodobých pronájmech zajišťuje veškerý servis, správu a údržbu bez starostí pro majitele. Poskytuje online rezervační systém, zajišťuje marketing prostřednictvím vybraných největších cestovních kanceláří na místí i mezinárodní úrovni, transfery z letiště, check-in, check-out a spravuje provozní platby (elektřina, voda, telefon, internet). Cizinci neplatí rezidenční ani majetkovou daň, ale pouze daň z příjmů ve výši 15 %.

Vily se prodávají v souladu s pravidly PDS (Property Development Scheme), takže je možná jejich koupě cizincem.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti na Mauriciu. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi. 

Foto: Quality Master/ Shutterstock, Myroslava/Shutterstock, Michael Wick/Shutterstock

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: