Tajemství investování na realitním trhu v Barceloně

Majitelé nemovitostí v zahraničí mohou vyzkoušet nový způsob života, objevovat nové kultury, najít si zajímavé přátele nebo se naučit nový jazyk.

Konkrétně Barcelona má navíc vše, o čem lidi snívají. Toto nádherné město se pyšní skvostnou architekturou, četnými muzei, koncerty a některými z nejlepších restaurací světa. Dále je tu pláž, která město lemuje z jedné strany, na druhé straně se rozkládají hory. Podél pláže se dá procházet celý den, zastavovat se v kavárnách, které jsou rozesety v okolí, a užívat si dne. To vše je v tomto relativně malém městě velmi dobře dostupné a z letiště létají letadla do nejvýznamnějších hlavních měst na celém světě.

Vláda usiluje o to, aby se město stalo mezinárodním obchodním centrem, a tak zahraniční investory přijímá s otevřenou náručí. Pomáhá i výborná dopravní propojenost se zbytkem světa i vynikající dopravní systém v rámci města. Barcelona výše uvedené výhody kombinuje s velmi vysokou kvalitou života, slibuje 300 slunečných dní v roce a výborné restaurace. Kromě toho je bydlení v Barceloně výrazně levnější než například v Londýně.

V roce 2016 zde ceny nemovitostí vzrostly o 12,7 %, což je vysoko nad celostátním průměrem. Úrokové sazby jsou nízké a dále klesají, takže je v současné době pro investování nejvhodnější období. Výběr konkrétní lokality ať už přímo v Barceloně nebo okolí s námi můžete prokonzultovat, rádi pro vás vytipujeme vhodné nemovitosti podle vašich preferencí.

» Nabídka nemovitostí v Barceloně a na Costa Brava

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: