Špičkové apartmány v nádherném prostředí New Golden Mile

Referenční číslo: EA19899
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Estepona
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 185.29 m2 - 295.43 m2
 
Cena:
520.000 € - 950.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Prodáno

Kupující neplatí realitní provizi!

Vyberte si některý z jich dokončených luxusních apartmánů a střešních jednotek v nejlepší oblasti New Golden Mile na vyhledávaném pobřeží Costa del Sol.

Umístění

Resort se nachází na úžasném místě mezi Marbellou a Esteponou přibližně 2 km od moře, ke kterému se můžete dostat příjemnou cestou po rovině pěšky či na kole. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně restaurací, pláží a špičkového golfového hřiště. Jedná se skutečně o idylické místo, kde si můžete užívat klid, nádhernou přírodu a čistý vzduch, aniž byste se museli vzdát luxusu a služeb, které pobřeží Costa del Sol nabízí.

Dobrá vybavenost resortu

Dominantním prvkem resortu je velkolepý venkovním bazénem o rozloze více než 450 m2, který kromě menších apartmánových budov obklopuje více než 20 000 m2 zahrad s automatickým zavlažováním. Součástí je rovněž krytý vyhřívaný bazén, který si můžete užívat po celý rok a venkovní sportoviště.

Jednotky na prodej do osobního vlastnictví

Resort byl stavěn ve 3 fázích. Všechny jsou již dokončené a apartmány jsou připraveny k nastěhování. Nyní se nabízí k prodeji jednotky s 2 – 3 ložnicemi, ke kterým náleží parkovací místa a sklep. Součástí jsou prostorné terasy, které nabízí výhled na golf, moře, hory, bazén či do zahrady. Apartmány zahrnují velice moderní interiérové prvky, jako luxusní prosklené dveře na terasu (od podlahy až ke stropu), velkoformátové dlaždice, plně vybavenou kuchyň Porcelanosa, klimatizaci s inteligentními termostaty a další.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok. Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 55 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Nabízí přes 300 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: