Přepychová vila s letním pavilonem v blízkosti pláže

Referenční číslo: SO19851
Země: Chorvatsko
Region: Pelješac
Město: Orebič
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Velikost: 380.00 m2
 
Cena:
2.500.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

V klidné části letoviska Orebič na poloostrově Pelješac byla v roce 2010 postavena nádherná patrová vila v tradičním dalmatském stylu. V letech 2013–2014 byla kompletně rekonstruována a v letech 2014–2015 doplněna o funkcionalistický letní pavilon. Jedná se o dva samostatné objekty na pozemku o výměře přibližně 1 700 m2. Oba skýtají nádherné výhledy na moře a nedaleké ostrovy a jsou jako stvořené pro ničím nerušenou dovolenou v obklopení přepychu. Nacházejí se pod jižním svahem nejvyšší hory poloostrova Sv. Ilija.

Zastavěná plocha vily činí cca 180 m2. Nemovitost na první pohled působí luxusně díky obložení z bračského mramoru. Veškeré materiály použité při rekonstrukci v interiéru jsou rovněž vysoce kvalitní. V přízemí se nachází otevřený prostor tvořený obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, pokoj pro hosty a místnost na stolní tenis. V horním patře najdete hlavní ložnici s velkou koupelnou a vlastní šatnou, další dvě ložnice, koupelnu s WC, pracovnu a prádelnu. Celá nemovitost je klimatizována a prodává se zařízená. Součástí vily je také garáž.

Druhým objektem na pozemku je moderní novostavba se zastavěnou plochou cca 300 m2. Zde se můžete těšit na klimatizovaný obývací pokoj, letní kuchyň a především zastřešenou terasu s vyhřívaným bazénem (3,6 × 13 m) a hřištěm na petanque. Údržba bazénu je díky plně automatizované úpravě vody bezstarostná. Pod bazénem se nachází klimatizovaná posilovna. Součástí objektu je dále venkovní sprcha, WC a technická místnost. Autorem objektu je Ing. Arch. Radan Hubička. Vilu i pavilon obklopuje travnatá plocha zavlažovaná automatickým systémem.

Video

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: