Okouzlující penzion s pěti pokoji nedaleko pláže, přístavu a historických památek

Referenční číslo: SO19937
Země: Malta
Město: Bormla
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Cena:
2.300.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

K prodeji nabízíme luxusní penzion nebo jeho jednotlivé pokoje v historickém a turisticky oblíbeném prostředí na Maltě.

Jednou z velkých předností penzionu je právě jeho umístění v Bormle, tedy přímo v srdci takzvaných Tří měst. Díky tomu slouží jako skvělý výchozí bod pro výlety k těm nejvýznamnějším maltským turistickým zajímavostem a památkám. Ke známé pevnosti St. Angelo nebo do středověkých měst Senglea, Birgu a Kolkara s pláží se dostanete příjemnou procházkou. Do hlavního města Valletty je to odtud jen deset minut lodí a plavba s úžasným výhledem na působivé stavby stojí za to jako zážitek sám o sobě. V okolních restauracích lze ochutnávat místní kuchyni a přitom obdivovat nádherné jachty v přístavu. Lokalita nabízí vše potřebné, včetně bankomatů, bank, obchodů, obchůdků se suvenýry, turistických informací, lékáren a autobusových zastávek. Zaparkovat lze zdarma na ulicích v okruhu 1-3 minut od penzionu.

Interiéry budovy z 16. století jsou důkladně promyšlené tak, aby navozovaly autentickou atmosféru, ale zároveň vyhovovaly potřebám moderního cestovatele. Typickými prvky jsou například pískovcové stěny, přiznané dřevěné trámy a dva charakteristické balkony. K penzionu patří také vinný sklep, jídelna, kuchyň a konferenční místnost pro osm lidí. Všechna čtyři podlaží propojuje impozantní hlavní schodiště, po němž vystoupáte až na střešní terasu s úžasným výhledem na přístav a Vallettu. Dům je vybaven výtahem.

Hosté si mohou vybrat z pěti světlých pokojů, zařízených v maltském stylu, s vlastní koupelnou a výměrou 28 m2. Dva z pokojů mají balkon a všechny jsou klimatizovány.

Ke koupi nabízíme buď celý penzion za cenu 2 300 000 EUR, nebo lze prodat jednotlivé pokoje, které mohou být dále pronajímány. Cena každého z pěti pokojů činí 460 000 EUR.

Nový majitel získá garantovaný příjem z pronájmu 4,5 % z kupní ceny hotelu nebo pokoje. Smlouva se podepisuje na 5 plus 5 let. Budoucí majitel musí využít služeb současné agentury.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti na Maltě. Kontaktujte nás.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: