Nové apartmány v centru Kaprunu s výnosy až 4,26 %

Referenční číslo: GI19939
Země: Rakousko
Region: Kaprun/Zell am See
Město: Kaprun
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 37.76 m2 - 64.54 m2
 
Cena:
268.000 € - 469.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Rezervujte DNES a rozhodněte se V ČERVNU!

Představujeme menší rezidenci v centru ledovcového městečka Kaprun v rakouském Salcbursku. Od roku 2019 je centrum Kaprunu lanovkově propojeno s ledovcem Kitzsteinhorn, kde si můžete užívat lyžování od října do začátku léta. Investujte a splňte si svůj sen. Očekávaný výnos dosahuje až 4,26 % z celkové výše investice včetně vedlejších nákladů po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním.

 

Akce: Rezervujte apartmán DNES a rozhodněte se V ČERVNU! 

Projekt je uváděn na trh v době, kdy jsou zavřené hranice. Aktuální situace tak skýtá nečekanou příležitost. Můžete být prvním v řadě při výběru volných jednotek. Pokud se Vám projekt líbí, máte možnost učinit nyní rezervaci a zaplatit nevratnou zálohu 1.000,- EUR. Konečné rozhodnutí o koupi můžete ale odsunout až do 5. června 2020. Pokud se rozhodnete pro koupi, bude záloha započítána do kupní ceny. V opačném případě propadne developerovi. Nyní si můžete vyblokovat tu nejvhodnější jednotku a počkat si, jak se situace vyvine. Kontaktujte nás pro více informací.


Kaprun/Zell am See

2 města, 1 rekreační oblast. Města Zell am See a Kaprun jsou od sebe vzdálena přibližně 8 km. Zatímco Zell am See dominuje úchvatné jezero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoří Hohe Tauern s ledovcem Kitzsteinhorn, který se tyčí do výšky 3 203 m. n. m. a představuje jedinou horu v Salzbursku přesahující hranici tří tisíc metrů. Lyžování si zde můžete užívat od října do začátku léta.  Jezero – hory – ledovec. Žádný jiný region nenabízí takto jedinečnou kombinaci! Letní i zimní sezónu si zde užijete na 100 %.

Na své si tu přijdou sportovci, rodiny s dětmi i dříve narození. Nespočet turistických a cyklistických tras, 18-ti jamková golfová hřiště, fantasticky upravené sjezdovky všech obtížností včetně lyžování na ledovci, snow parky a prvotřídní wellness centrum Tauern Spa máte na dosah. Oblast nadchne i milovníky paraglidingu a horolezectví. Velmi oblíbená je ferrata s výhledem na ohromující vysokohorskou vodní nádrž v Kaprunu.

Umístění

Resort apartmánů se nachází nedaleko centra Kaprunu, pouze 4 minuty od lanovky vedoucí na ledovec, 5 minut od prvotřídního wellness Tauern Spa Kaprun, 10 minut od golfového hřiště a 15 minut od jezera v Zell am See. Z Prahy se sem autem dostanete přibližně za 5,5 hodiny.

Apartmány ke koupi do osobního vlastnictví

Součástí resortu je 8 nádherných apartmánů, komory, garáže i venkovní parkoviště. Majitelé apartmánů si mohou zařídit apartmán dle svého vkusu a přání - apartmány se prodávají nezařízené. V případě zájmu developer s vybavením pomůže.  

Termín výstavby

Stavební povolení bylo již vydáno. Výstavba apartmánů bude zahájena, jakmile bude prodáno 50 % jednotek. Očekává se, že výstavba začne v dubnu/ květnu 2020. Předpokládaný termín dokončení je na konci června 2021.

Atraktivní investice

Toužíte po vlastní nemovitosti v Alpách, ale máte čas ji využít jen několik týdnů v roce? Investujte do resortu v Kaprunu – ideální pro rodinnou rekreaci na pár týdnů v roce a nastaveným systémem dalšího pronájmu po zbytek roku. Ideální dovolenou v létě i v zimě máte na dosah a zároveň inkasujete příjmy z pronájmu. Bez starostí.

Apartmány jsou určeny na prodej do osobního vlastnictví a podle územního plánu jsou určené k dalšímu pronájmu s možností částečného vlastního užívání. Vlastní užívání nemovitosti je možné 6 týdnů v roce, ale další pronájem musí převažovat. Pro vlastníky nemovitostí je zajištěn komplexní servis se správou a dalším pronájmem nemovitosti, bez starostí pro majitele nemovitostí. Očekávaný výnos dosahuje až 4,26 % z celkové výše investice včetně vedlejších nákladů po odpočtu provozních nákladů a před zdaněním. Kalkulace rádi poskytneme na vyžádání.

Podmínka dalšího pronájmu nemovitosti vás nijak neomezuje při dalším nakládání s osobním vlastnictvím – tzn. nemovitost můžete kdykoliv během trvání smlouvy dalšího komerčního pronájmu prodat. Více informací o podmínkách pronájmu a vlastního užívání Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

Foto: Wall-e16/Shutterstock.com, nikolpetr/ shutterstock.com, Todoran Andrei/ Shutterstock.com, FamVeld/ Shutterstock.com

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: