Nové apartmány pouze 50 metrů od pláže

Referenční číslo: SI19849
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Torrox
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 58.24 m2
 
Cena:
166.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Sníte o vlastním bydlení u moře? Uskutečněte ho! Představujeme nový exkluzivní projekt apartmánů situovaný přímo na pobřeží Torrox v oblasti Costa del Sol. 


Čím je tento projekt výjimečný?

  • Umístění pouhých 50 metrů od moře
  • Fantastické výhledy na moře z prostorných teras
  • Resort na prominentním Costa del Sol za velmi příznivou cenu
  • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
  • Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy 

Popis oblasti

Oblast Torrox nabízí nádherné pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Průzračně čistá voda Středozemního moře přímo vybízí k plavání, potápění, šnorchlování a mnoha vodním sportům. Torrox Costa pozvolně navazuje na typické andaluské město Torrox s romantickými úzkými uličkami, bílými domky a příjemnou atmosférou. Nachází se zde také mnoho obchodů, barů, restaurací s mezinárodní kuchyní i tradiční restaurace s mořskými plody či tapas. Torrox je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolních historických měst.

Nejezděte sem jen na dovolenou. Nechte, ať se toto úžasné místo stane vaším druhým domovem, místo vhodné k načerpání energie kdykoliv během roku, nebo k plnění pracovních povinností za příjemného mořského vánku.


Nejlepší klima v Evropě

Užívejte si příjemné teplo v průběhu celého roku ve svém vlastním apartmánu. Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.


Nový projekt apartmánů

Resort vyniká svým moderním designem a umístěním pouze 50 metrů od moře. Na pláž se dostanete přes místní komunikaci. Součástí resortu je 23 apartmánů se soukromými parkovacími místy a sklepy. Majitelé si mohou užívat bazén a svěží zeleň obklopující budovu. Apartmány jsou velmi moderní a z prostorných teras nabízí úžasný výhled na moře. Jsou dodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči (myčka, lednice, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, pračka, sklokeramická deska), klimatizace a topení. Interiéry jsou navrženy tak, aby zajišťovaly maximálně prosvětlené a otevřené prostory.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 45 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Termín výstavby

Apartmány byly již dokončeny.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: