Nové apartmány jen pár kroků od moře a pláže

Referenční číslo: SI20021
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Torrox
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 54.94 m2 - 105.87 m2
 
Cena:
163.000 € - 324.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Apartmánový resort vyniká svým moderním designem a umístěním v pěší vzdálenosti od moře. Vybrat si můžete z velkolepých přízemních apartmánů se soukromými zahradami až po fantastické podkrovní jednotky s výhledem na moře. Jaký bude ten váš?


Přednosti resortu:

  • V pěší vzdálenosti od moře a pláže
  • Resort na prominentním Costa del Sol za příznivou cenu
  • Přízemní apartmány se zahradou
  • Střešní apartmány s terasou s výhledem na moře
  • Vzdušné, maximálně prosvětlené interiéry
  • Nejlepší klima v Evropě, příjemné teploty po celý rok
  • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
  • Parkovací místo v ceně
  • Kupující neplatí realitní provizi

Torrox Costa, Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.

Oblast Torrox nabízí nádherné pláže s jemným pískem a pozvolný vstup do moře. Průzračně čistá voda Středozemního moře přímo vybízí k plavání, potápění, šnorchlování a mnoha vodním sportům.

Torrox Costa pozvolně navazuje na typické andaluské město Torrox s romantickými úzkými uličkami, bílými domky a příjemnou atmosférou. Nachází se zde také mnoho obchodů, barů, restaurací s mezinárodní kuchyní i tradiční restaurace s mořskými plody či tapas. Torrox je také skvělým výchozím místem pro výlety do okolních historických měst.


Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort vyniká svým moderním designem a umístěním v pěší vzdálenosti od moře. Na pláž se dostanete přes místní komunikaci. Součástí resortu je 33 apartmánů s 1 – 3 ložnicemi s prostornými terasami. K přízemním apartmánům náleží privátní zahrady. Apartmány v nejvyšším patře disponují prostornými terasami s výhledem na moře. Ke všem apartmánům náleží parkovací místo, které je zahrnuto v kupní ceně. 


Moderní interiéry

Interiéry jsou moderní, vzdušné a prostorné. Apartmány jsou dodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči (myčka, lednice, trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, sklokeramická deska). Součástí je také klimatizace.


Společné prostory

K maximálnímu komfortu přispívá také moderní venkovní bazén, který láká k osvěžení a dokonalé relaxaci. Na lehátkách u bazénu si můžete užívat slunce déle než 300 dní v roce. Pro sportovce je připravená moderně vybavená posilovna.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou je i skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 40 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Termín výstavby

Očekávané dokončení stavby je v prvním čtvrtletí 2023.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku místa výstavby ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: