Nemovitosti na Costa Brava

Costa BravaCosta Brava (Divoké pobřeží) je jednou z nevyhledávanějších oblastí pro pobyt u moře ve Španělsku. Rozkládá se v délce 200 km od francouzských hranic až po město Blanes, které leží severně od Barcelony. 

Costa Brava nabízí úchvatné scenérie mořského pobřeží s četnými zálivy a skalistými výběžky. Jsou zde dlouhé písečné pláže plné turistů, ale také menší odlehlé pláže, na kterých si můžete dopřát naprostého soukromí. K nejznámějším střediskům na pobřeží patří Rosas, Playa de Aro, Palamos, Sant Feliu de Guixols  a Tossa de Mar. Oblíbená jsou kasina v Lloret de Mar a Peralda. Pokud nechcete prohrát v kasinu, můžete trávit čas na jachtě. Costa Brava nabízí vynikající podmínky pro jachting. Jsou zde vyhlášené mariny – Rosas – Santa Margarita a Empuriabrava. Zde můžete koupit nemovitost s vlastním molem pro jachtu nebo motorový člun.

Vynikající spojení se světem po celý rok zajišťuje mezinárodní letiště v Barceloně. Počasí na Costa Brava je příjemné i v zimě. Mnoho golfových nadšenců přijíždí na Costa Brava v zimních měsících. Kvalitních golfových hřišť je zde nepřeberně.

Ceny nemovitostí jsou nad španělským průměrem. Ceny začínají od cca 80 000 EUR, ale vzhledem k blízkosti Barcelony, snadnější dostupnosti z centrální části Evropy, exkluzivitě některých letovisek a k poměrně trvalé poptávce po koupi realit v tomto regionu, dosahuje průměrná cena nemovitostí na Costa Brava téměř 400 000 EUR.

Tlačítko - Nabídka nemovitostí na prodej na Costa Brava

Průměrné teploty vzduchu na Costa Brava

Průměrné teploty vzduchu na Costa Brava

 

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: