Luxusní vila u moře v nádherném prostředí ostrova Korčula

Referenční číslo: PI19566
Země: Chorvatsko
Region: Ostrov Korčula
Město: Korčula
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Nové projekty
Investiční příležitost
Cena:


Nezávazná poptávka

K prodeji nabízíme vilu od předního developera luxusních nemovitostí v Chorvatsku. Vila je ve výstavbě a bude dokončena v červenci 2017.

Vilu činí jedinečnou to, že se nachází přímo u moře, což v Chorvatsku v budoucnu kvůli zákonům zakazujícím novou výstavbu do vzdálenosti 100 metrů od moře zdaleka nebude samozřejmostí. Vila je zasazena do nádherného prostředí klidné zátoky a skýtá fantastické výhledy. Nabízí vlastní kotviště a 3 km odtud se ve městě Korčula nachází jachtařský přístav s veškerými potřebnými službami.

Krásné historické město Korčula láká návštěvníky z celého světa na pláže s křišťálově čistou vodou a na úzké uličky lemované kavárnami a restauracemi, prostoupené typickou středomořskou atmosférou. Díky umístění mezi letišti v Dubrovníku a ve Splitu je toto místo velmi dobře dostupné. Vzhledem k omezenému počtu pronajímaných luxusních nemovitostí v této oblasti vila slibuje případné velmi zajímavé příjmy z pronájmu.

Vila se vyznačuje vynikající kvalitou a promyšleným designem, vybavením a osvětlením. Cílem bylo postavit moderní dům u moře s kombinací tradičního dalmatského kamene a architektury, čistých linií a prosklených stěn.

Její přízemí tvoří velký obývací prostor s výhledem na bazén, jídelna, otevřená kuchyně a posilovna s finskou saunou. Horní dvě patra nabízejí celkem čtyři ložnice s vlastními balkony a koupelnami s podlahovým topením. V elegantně zařízené kuchyni jistě oceníte špičkové vybavení, které zahrnuje vestavěné spotřebiče jako dvě trouby, dvě mikrovlnné trouby, indukční varnou desku, myčku, lednici a chladničku na víno.

Zahrada obklopující vilu je profesionálně upravena a vybavena zavlažovacím systémem. U skvělého bazénu s přepadem se nachází sprcha a dále jsou přímo u vily dvě parkovací místa.

Kromě toho si kupující může vybrat z široké nabídky volitelného vybavení, které zahrnuje například nábytkový balíček dle přání majitele, bezpečnostní systém, systém chytrého domu, protiproud v bazénu, venkovní krb na terase nebo možnost zvolit si místo posilovny a sauny pátou ložnici.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: