Filmové hvězdy a výnosy 5 % p.a. na dosah!

Referenční číslo: DP18756
Země: Dubai/SAE
Město: Dubaj
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 98.00 m2 - 176.00 m2
 
Cena:
2.459.100 AED - 4.126.500 AED (EUR, CZK, USD, CHF, AED) Orientační převod z AED

Nezávazná poptávka

Hollywoodský styl bydlení, filmové hvězdy a výnosy 5 % p.a.! Uděláme Vám nabídku, kterou nebudete moci odmítnout!

V nejlukrativnější oblasti Dubaje – Burj Dubai – se realizuje tento unikátní projekt ve spolupráci s hollywoodským filmovým studiem a jeho dceřinou společností Paramount Hotels & Resorts. Čtyři výškové budovy – každá dosahující výšky 250 metrů – poskytnou svým rezidentům luxusní bydlení v hotelových apartmánech s veškerým hotelovým servisem.  Obří plátna v apartmánech, promítací místnosti a design evokující zlaté časy Hollywoodu Vám umožní dotknout se filmových hvězd.

Nejluxusnější restaurace, butiky, wellness centrum, několik bazénů, fitness, cigar lounge, centrum pro děti a zasedací místnosti pro obchodní jednání jsou Vám vždy k dispozici. Hotelový a concierge servis využijete pro Váš komfort bydlení a života v Dubaji, business servis Vám usnadní Vaše případné pracovní aktivity v Dubaji. Vybírat můžete buď z hotelových apartmánů nebo ze standardních apartmánů (s kuchyní) – samozřejmě s kompletním servisem. Z hotelových pokojů se vám naskytne výhled na nejvyšší budovu světa – Burj Khalifa. 

Z hlediska výnosů z pronájmu doporučujeme zaměřit pozornost na hotelové apartmány, která budou provozovány společností Paramount Hotels & Resorts. Zaručují vysokou obsazenost a vysoké výnosy z pronájmu. Vlastník nemovitosti může nemovitost užívat dva týdny v roce zdarma s kompletním hotelovým servisem. Zbytek roku je nemovitost pronajímána turistům. Navýšení vlastního užívání je možné, poměrně se bude snižovat výnos z pronájmu. Nesmíme zapomenout, že Dubaj je velmi příjemným daňovým prostředím a výnosy z pronájmu nejsou zdaněny. Nemovitost je prodávána do osobního vlastnictví a nový majitel tak může participovat na předpokládaném růstu cen nemovitostí v Dubaji.   

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti s naším zástupcem v Dubaji. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: