Chorvatsko: nemovitosti na prodej. Tipy pro rok 2013

Dům u moře v Chorvatsku může být vaším splněným snem. Nebo dáte přednost pohodlí vlastního apartmánu s výhledem na Jadran? Přinášíme vám aktuální tipy na nemovitosti v Chorvatsku, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

Koupě domu nebo apartmánu na Jadranu není pro Čechy již několik let ničím neobvyklým. Od roku 2009 mohou nemovitosti kupovat přímo, ať už jako fyzické nebo právnické osoby. Stále však platí, že je potřeba před koupí nemovitosti provést její důkladné prověření, aby se zabránilo nemilým překvapením, kdy až po podpisu smlouvy zprostředkované neseriozními realitními agenty zjistíte, že nemovitost byla postavena bez řádných povolení apod.

Společnost Rellox, která se na zahraniční reality specializuje, díky svým dlouholetým zkušenostem a síti prověřených partnerů zajistí, aby celý proces koupě nemovitosti proběhl bez komplikací. Podrobnější informace související s nákupem domu či apartmánu u Jadranu naleznete na stránce Reality a nemovitosti Chorvatsko.

Apartmány

Apartmány v rezortu Radisson Blue na prodejProdej apartmánů hotelového typu poblíž Dubrovníku

Pětihvězdičkový hotel Radisson Blu je jedním z nejmodernějších rezortů v Dalmácii. Menší část apartmánů je určena k prodeji. Majitelé mohou apartmán využívat pro vlastní rekreaci a zároveň jej prostřednictvím správcovské společnosti dále pronajímat a dosáhnout zajímavého výnosu z pronájmu. Čisté moře, krásná pláž, komplexní služby hotelového rezortu včetně restaurace, obchodů, spa & wellness, tenisové kurty atd.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.

 

Ostrov Krk: apartmány na prodej v těsné blízkosti mořeOstrov Krk: apartmány na prodej v těsné blízkosti moře

Prodej apartmánů v žádané lokalitě na ostrově Krk. Apartmánová vila s pouhými šesti apartmány se nachází v zástavbě rodinných domů, stranou turistického ruchu a skýtá tak potřený klid. Moře je vzdálené pouhých 70 metrů. Každý apartmán má vlastní zahrádku nebo terasu s výhledem na moře. Standardem vybavení je i klimatizace a podlahové topení. Vzhledem k přísnému omezení nové výstavby u moře se jedná o výjimečnou příležitost ke koupi nového apartmánu v takové blízkosti od moře.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.

Rodinné domy a vily

Prodej luxusní vily na ostrově KorčulaOstrov Korčula: Dům v nádherné lokalitě

Nádherná vila přímo na pobřeží má vlastní kotviště a tzv. sea pool, což je ohraničená část moře určená výhradně pro majitele domu. Kompletně zařízenou vilu (4 ložnice, 2 koupelny, 2 jídelny, pracovna, 3 terasy) obklopuje velká zahrada, kde nechybí prostor pro barbecue nebo parkování místo. Výstavba nových objektů ve vzdálenosti do 70 metrů u moře je chorvatskými úřady striktně omezena a zájem o nemovitosti v první linii u moře bude do budoucna stále větší. Jedná se proto o jedinečnou příležitost k pořízení domu přímo na pobřeží oblíbeného ostrovu Korčula.

» Podívejte se na detailní informace o nemovitosti.

Nezaujala vás žádná z nabízených nemovitostí? Prohlédněte si další nabízené nemovitosti v Chorvatsku nebo nás kontaktujte, a my pro vás vhodnou nemovitost dle vašeho zadání vyhledáme.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: