Byty a apartmány ve Španělsku na prodej

Španělsko - apartmány na prodejByt nebo apartmán ve Španělsku, přímo u pláže. To je zadání, se kterým přichází naprostá většina zájemců o koupi nemovitosti ve Španělsku, kteří před koupí domu dávají přednost vlastnictví apartmánu.

» Podívejte se na nabídku bytů a apartmánů ve Španělsku
» Nabídka všech nemovitostí ve Španělsku

Nabídka bytů a apartmánů u španělského pobřeží je velmi bohatá. Ostatně dlouhotrvající velký zájem o nemovitosti ve Španělsku zde přinesl obrovský stavební boom a rychlý růst cen. To vše vedlo až k propuknutí realitní krize, kdy bylo na trhu velké množství nemovitostí, ale zájem ze strany kupujících prudce poklesl. Nyní je již situace stabilizovaná a díky výraznému poklesu cen je španělský realitní trh mnohem přitažlivější i pro kupce z České republiky.

Na výběr jsou jak nové byty, tak apartmány pocházející ze starší výstavby. Byty se často nacházejí v rezidenčních komplexech navržených v typicky středomořském stylu, v blízkosti moře, ale často i golfových hřišť. U apartmánů je takřka standardem balkon nebo terasa umožňující příjemné posezení s výhledem na moře. Rezidenční komplexy obklopuje množství zeleně, jejich součástí většinou bývají bazény určené pro obyvatele daného komplexu.

Španělsko je charakteristické teplým a slunečným počasím. Pro zajištění komfortního bydlení jsou proto apartmány často vybavené klimatizací, součástí vybavení jsou často i rolety nebo žaluzie zajišťující potřebnou ochranu před slunečním svitem.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: