Staňte se majitelem apartmánu či vily přímo na toskánské vinici!

Referenční číslo: MK19688
Země: Itálie
Region: Toskánsko
Město: Sassofortino
Typ nemovitosti: Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 80.00 m2 - 160.00 m2
 
Cena:
255.000 € - 795.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Přímo na vinici! Kupující neplatí realitní provizi!

Přejete si vlastnit nemovitost přímo na toskánské vinici? Využijte této vzácné možnosti a rezervujte si svou novou nemovitost včas!

V jedinečné lokalitě na kopcích Maremma s nádherným výhledem na Středozemní moře a ostrovy Elba a Giglio vzniká komplex apartmánů a vil. Vily byly již dokončeny, apartmány budou dokončeny v květnu 2021. Jedná se o výjimečnou příležitost vlastnit nemovitost přímo na vinici v Toskánsku.

Jako majitel nemovitosti v tomto exkluzivním projektu se nemusíte téměř o nic starat – vše je pro Vás zajištěno! Rezidence nabízí hotelový servis, který zahrnuje služby recepce (domluvíte se zde italsky, anglicky, francouzsky, španělsky a německy), úklid, nákupy, taxi/transfery a stravovací služby. Pokud budete mít zájem o pronájem nemovitost v době Vaší nepřítomnosti, ani to není problém. Hotel se o pronájem postará. Nemovitost tak bude zastřešena kompletním servisem a Vy svůj apartmán či vilu můžete využívat k rekreaci.

V rezidenci můžete navštěvovat společný bazén zasazený do vinice a na lehátkách relaxovat pod toskánským sluncem nebo ve stínu stromů. Výhled na moře a na okolní ostrovy si můžete vychutnat přímo z bazénu.

Rezidence je situována v pěší vzdálenosti od dvou typických toskánských vesnic, kde najdete obchody, banku, poštu, lékaře a lékárnu. V barech a restauracích můžete ochutnávat výtečné místní víno a skvělou kuchyni.

Během 20 minut jízdy se dostanete městečka Grosseto, během 40 minut do Sieny a k plážím a přibližně za 2 hodiny jízdy do Říma, Pisy nebo Florencie. Ať už se tedy vydáváte do Itálie za historickými a architektonickými památkami, krásnou přírodou, nebo za mořem a plážemi, budete spokojeni. Vše je v dojezdové vzdálenosti.

Jaké nemovitosti můžete vlastnit?

Vybrat si můžete mezi třemi typy apartmánů s rozlohami 52, 97 nebo 152 m2 a vilou o rozloze 160 m2.

  • K dispozici jsou dva apartmány prvního typu, které se nacházejí v prvním patře, mají jednu ložnici a výměru 52 m2. Předností těchto apartmánů je zastřešená terasa o rozloze 29 m2 a klasická terasa o rozloze 27 m2. Ke každému z nich patří jedno parkovací místo.
  • Dalším typem je apartmán v přízemí se dvěma ložnicemi a rozlohou 97 m2. K dispozici jsou dva apartmány tohoto druhu. Patří k němu lodžie o výměře 16 m2, zahrada o rozloze 49 m2 a jedno parkovací místo.
  • Třetí možností je jeden apartmán se třemi ložnicemi. Má rozlohu 152 m2 a je mezonetový – rozkládá se v prvním a druhém poschodí. Patří k němu lodžie o rozloze 16 m2, zastřešená terasa (29 m2), klasická terasa (27 m2) a zahrada (49 m2). Tento apartmán se prodává včetně 2 parkovacích míst.
  • Vily umístěné na vinici jsou vzdálené 5 minut chůze od restaurace, společného bazénu a 10 minut chůze od vesničky Sassofortino.  K vilám vede soukromá alej cypřišů, kde je možné i zaparkovat. Skládají se z 3 ložnic a mají rozlohu 160 m2. Všechny tři ložnice mají přístup na soukromé terasy s výhledem na vinici a Středozemní moře. Ložnice v horním poschodí na první pohled okouzlí svou romantickou atmosférou, kterou zajišťuje krb. Druhý krb je instalován v hale. Součástí vil je plně vybavená kuchyň z masivního dřeva s moderními spotřebiči Miele. V přízemí se francouzskými okny dostanete na zahradu osázenou levandulí a oblíbenými toskánskými bylinkami. Příjemné prostředí vybízí ke grilování či odpočinku, to vše v kulisách nádherných výhledů. 

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Itálii. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: