Marbella: Nové apartmány 500 metrů od pláže

Referenční číslo: DI19662
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Marbella
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 118.80 m2
 
Cena:
885.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi!

Unikátní apartmány jen 500 metrů od písečné pláže, v lukrativní oblasti Marbella na Costa del Sol. Výhodný poměr ceny a kvality. Možnost celoročního vlastního užívání. V případě zájmu je možné pronajímat s ročními výnosy 6 až 8 %. Na prodej od českého developera. 

Exkluzivní lokalita pouze 500 metrů od pláže

Projekt se nachází jen 500 metrů od písečných pláží Playa Cabopino a Playa Artola, v místě chráněném písečnými dunami, v blízkosti jednoho z nejlepších golfových hřišť a romantického přístavu Cabopino s restauracemi, obchody a kavárnami.

Pláž Artola s jemným pískem představuje jednu z nejlepších pláží na španělském pobřeží Costa del Sol. Na pláž se dostanete příjemnou procházkou svěží zelení obklopující obytný komplex a přes dřevěnou lávku vybudovanou nad dunami.

Unikátní projekt přímo od českého developera

Nabízíme unikátní rezidenční bytový komplex s moderním vnějším architektonickým řešením a vytříbeným designem interiérů s maximálně prosvětlenými a otevřenými prostory. Projekt zahrnuje celkem 27 apartmánů, které jsou rozděleny do dvou třípatrových budov. Apartmány v přízemí mají velké terasy, nebo soukromou zahradu. Apartmány v podkroví jsou vybaveny vířivkou, prostornými terasami, soláriem a nabízí výhled na moře. 

Budovy obklopují krásné zahrady s dřevěnými pergolami a atypický bazén s obvodovým pozvolným sestupem. Součástí objektů je také společenský klub, úložné prostory a garáže.

Zajímavostí je, že tento projekt připravil a staví renomovaný český developer. Výhodou pro klienty je tak možnost komunikace s developerem v českém jazyce. A to jak v České republice, tak i přímo na místě ve Španělsku. 

Kvalitní dokončení a interiéry na vysoké úrovni

V interiérech jsou použity ty nejlepší materiály. Všechny byty disponují systémem umožňujícím kontrolu klimatizace, alarmů a osvětlení. Všechny byty zahrnují kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu, která je součástí hlavní ložnice, a samostatnou toaletu. Byty jsou prodávány včetně kuchyňské linky se spotřebiči, vestavěných skříní a sanity.

Kuchyně jsou propojeny s obývacím pokojem a jsou vybaveny exkluzivním nábytkem, jednolitou pracovní deskou z akrylového minerálního materiálu v bílé barvě, elektrospotřebiči a odsavačem par renomovaných značek. Pro dosažení větší prostornosti je koupelna navržena společně s ložnicí jako jednotný celek. Skleněné zástěny zároveň umožňují její oddělení.

Pro náročné je připraven luxusní mezonetový penthouse s velkými terasami (96 - 100 m2) kolem celého bytu s orientací na 3 světové strany a výhledem na moře. Pro dokonalou relaxaci je na terasách jacuzzi. Součástí penthousu je podlahové topení, spotřebiče nejvyšší kvality, domotický systém s ovládáním smartphonem nebo tabletem s nadstandardními funkcemi (osvětlení, klimatizace, žaluzie, technické alarmy, centrální uzávěr vody apod.).

V Marbelle můžete strávit 365 dnů v roce

Umístění projektu v oblasti jižního Španělska poskytuje majitelům nemovitostí široké možnosti využití nemovitosti po celý rok. Vysoká letní turistická sezóna zde trvá od začátku června do konce září. Nicméně lidé z celého světa přijíždějí do jižního Španělska a zejména do Marbelly celoročně. 

Dlouhodobé průměrné teploty vzduchu činí v Marbelle v listopadu 14 stupňů celsia. A v lednu až únoru jsou jen o dva stupně nižší. Koho by nelákalo si během zimních plískanic v České republice jen na chvíli odskočit do tepla - projít se po pláži, dát si v restauraci čerstvé kalamáry, nebo si zahrát golf, nebo se jen projet na kole. To vše v blízkosti Vašeho nového apartmánu.  

Marbella je skutečný ráj na pobřeží Costa del Sol a jedna z nejlepších prázdninových destinací Andalusie a celého Španělska. Návštěvníkům nabízí širokou škálu možností k aktivnímu využití volného času – kultura, sport, spa a wellness, luxusní obchody, gurmánské restaurace apod. 

Roční výnosy z pronájmu číní až 8 %  

Z hlediska španělských zákonů jako majitel nejste nuceni nemovitost pronajímat. Váš nový apartmán tedy můžete užívat 365 dnů v roce. Nicméně příjmy z pronájmu jsou v oblasti Marbella velmi zajímavé.

Vzhledem k dlouhé vysoké sezóně a další výtěžnosti téměř během celého roku - zejména o Vánocích, Silvestru a Velikonocích - a také vzhledem k vysokým cenám pronájmů v oblasti Marbella, se pohybují roční výnosy z pronájmu až cca 8 % (po odpočtu provozních nákladu, před zdaněním příjmu). V případě tohoto našeho projektu Vám rádi zprostředkujeme služby profesionální agentury na další pronájem. Samozřejmě je možné kombinovat částečné vlastní užívání nemovitosti s dalším pronájmem. 

Přímé letecké spojení z České republiky 

Přímé letecké spojení z Prahy do Málagy je celoroční. Nejsnazší cestou, jak se dostat z letiště v Málaze do Vaší nové nemovitosti, je taxislužba z letiště - za cca 30 minut a cca 60 EUR budete ve Vašem novém apartmánu u moře. Snadná a celoroční dopravní  dostupnost z České republiky do Málagy a následná dostupnost z letiště do místa bydliště ve Španělsku představuje jednu z hlavních výhod projektu.  

Přímá letecká spojení do Málagy

DO Z Praha Mnichov  Vídeň
 Drážďany 
 Bratislava 
 Budapešť 
 Krakow 
 Katovice 
 Málaga 
Ryanair,  SmartWings,  Czech Airlines  Norwegian.com,  Lufthansa Ryanair,  Eurowings,  Austrian Airlines  Germania Ryanair Ryanair Ryanair Wizz air


Výhodná investice za dobrou cenu

Tento projekt představuje, podle našeho názoru, jeden z nejlepších a nejkvalitnějších projektů na španělském mořském pobřeží z hlediska poměru ceny a kvality. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

Projekt byl již dokončen! V červenci 2019 úspěšně prošel kolaudačním řízením a obdržel všechna potřebná povolení pro převod bytových jednotek do osobního vlastnictví!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: