Byty a apartmány v Chorvatsku na prodej

Byty a apartmány v Chorvatsku na prodejKoupě apartmánu v Chorvatsku patří mezi nejčastější volbu Čechů, kteří se rozhodli pro vlastní byt u moře.

» Podívejte se na nabídku bytů a apartmánů v Chorvatsku
» Nabídka všech nemovitostí v Chorvatsku

Důvodů je hned několik. Ceny apartmánů u Jadranu se pohybují v přijatelné úrovni. V porovnání s cenovou hladinou nemovitostí ve Francii (Azurové pobřeží) nebo ve větší části Itálie je Chorvatsko cenově dostupnější variantou.

Byt nebo apartmán oproti vlastnímu domu představuje pro majitele přece jen méně starostí spojených s užíváním a provozem nemovitosti, proto většina kupujících dává v konečném výběru přednost apartmánu. Výhodou je samozřejmě také to, že do Chorvatska se dá snadno dojet autem.

Prodej apartmánů i dalších realit v Chorvatsku se řídí místní legislativou. Našim občanům nejsou při nákupu nemovitosti v Chorvatsku kladeny žádné překážky. Důležité je ale důkladné prověření nemovitosti, aby se předešlo možným problémům s chybějící dokumentací apod. Doporučuje se proto provádět nákup prostřednictvím realitní kanceláře, která má se situací na chorvatském realitním trhu dostatečné zkušenosti. Rellox vám při koupi bytu nebo apartmánu v Chorvatsku zajistí prověření nemovitosti i potřebný právní servis. 

Chorvatsko nabízí celou řadu nádherných míst, ať již ve svojí pevninské části nebo na některém z nespočtu ostrovů a ostrůvků. Nabídka apartmánů na prodej, které naleznete v naší databázi, je dostatečně široká. Pokud byste si i přesto nevybrali, kontaktujte nás. Ne všechny prodávané byty a apartmány jsou na webu zveřejněné a můžeme vám proto připravit nabídku na míru vašim požadavkům. Nezáleží na tom, zda jste rozhodnuti pro zcela konkrétní město (Dubrovník, Split, Zadar, Rovinj, Primošten,...) či ostrov (Hvar, Korčula, Brač, Čiovo, Krk, Vir, Cres,..) nebo zda si chcete vybírat ze všech vhodných nemovitostí na Istrii, v Dalmácii atd. V naší nabídce naleznete byty a apartmány nacházející se takřka ve všech atraktivních lokalitách, o různých velikostech a v různých cenových relacích.

Zájem se soustředí především na apartmány hned u moře. Nemovitosti v nejtěsnější blízkosti pláží jsou ale pochopitelně nejdražší. A jejich cena bude s největší pravděpodobností i nadále stoupat, protože chorvatská vláda uvedla v platnost předpis o chráněném pobřežním území v pásu kopírujícím linii pobřeží, kde je omezená nová výstavba.

Svému účelu ale mohou velmi dobře posloužit i apartmány nacházející se ve vzdálenosti v řádu několika desítek či stovek metrů od moře. Za příznivější cenu můžete získat byt s výhledem na moře v docházkové vzdálenosti od pláže.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: