Nový resort apartmánů na Opatijské riviéře

Referenční číslo: VI19967
Země: Chorvatsko
Region: Istria
Město: Opatija
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 131.00 m2
 
Cena:
1.290.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Představujeme nový resort apartmánů pouze 100 metrů od moře a promenády Opatijské riviéry. Centrum města Opatija s veškerými službami a zařízením je pár minut pěšky odsud. Vybírejte z 12 apartmánů s fantastickým výhledem na moře z velkých privátních teras, balkonů či zahrady s bazénem. Rezidence je ideální volbou pro všechny, kteří touží po bezstarostném životním stylu u moře, ale zároveň v dosahu veškerého komfortu města.


10 důvodů ke koupi

  1. 12 apartmánů s fantastickým výhledem na moře
  2. Velké privátní terasy, balkony, zahrady, bazén
  3. Pouze 100 metrů od moře
  4. V pěší dostupnosti centra města Opatija
  5. Tradiční atmosféra, moderní styl
  6. Vynikající dostupnost
  7. Zkušený developer
  8. Kvalitní výstavba
  9. Ceny od 229 000 EUR
  10. Kupující neplatí realitní provizi

Opatijská riviéra

Opatijskou riviéru tvoří 20 km dlouhé pobřeží s kamennými a oblázkovými plážemi a městy s bohatou historií. Po pobřeží se line 12 km dlouhá promenáda, na které se můžete vydat po stopách slavné minulosti. Opatija byla jedním z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších lázeňských měst. Zachovala si svou atmosféru i honosné budovy z konce 19. století. Dodnes je považována za jednu z neoblíbenějších destinací pro dovolenou ve střední Evropě.

Opatijská riviéra láká k různorodým sportovním i odpočinkovým aktivitám. Je známá především jachtingem, ve kterém si tu v závodech pravidelně porovnávají síly ti nejlepší jachtaři z celého světa. Na své si tu přijdou i cyklisti, tenisti, horolezci, paraglidisti a samozřejmě milovníci vodních sportů.


Umístění resortu

Rezidence se nachází v Opatii v Punta Kolova na místě s úžasným výhledem na moře a pouze 5 minut autem (nebo 15 minut pěšky) od pláží. Resort obklopují krásné stoleté vily. Pešky od resortu (do 500 metrů) je centrum města Opatija, sportoviště, restaurace, kavárny, marina, obchod, promenáda, škola i zdravotní středisko. 


Tradiční atmosféra v moderním stylu

Vyberte si z 12 jedinečných bytů různých velikostí, z nichž všechny mají fantastický výhled na Kvarnerský záliv z velkých privátních teras nebo zahrad s bazénem. Rezidence kombinuje charakteristickou atmosféru místa s moderními architektonickými prvky a vytváří jedinečné druhé bydlení dle nejvyšších standardů a s nejmodernějším vybavením.


Vynikající dostupnost

Rezidence je z České republiky velmi dobře dostupná. Cesta z Prahy zabere přibližně 8 hodin a 42 minut (762 km), cesta z Brna je o 2 hodiny kratší. 


Termín výstavby

Výstavba byla zahájena v květnu 2019. Dokončení je plánováno na únor/březen 2021.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás tato nabídka? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitostí v Chorvatsku. Společnost Rellox zastupuje přímo developera a kupující neplatí realitní provizi.


Video z místa výstavby

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: