Nemovitosti v Seefeld in Tirol

Seefeld in TirolTyrolský Seefeld patří k zajímavým střediskům, na které byste v případě úvah o nákupu nemovitosti v Rakousku neměli zapomenout. Tyrolsko se snaží o zachování svého genia loci i tím, že poměrně restriktivně přistupuje k možnostem rekreačního bydlení. Na realitním trhu tak najdeme především nemovitosti určené k částečnému užívání v kombinaci s dalším pronájmem.  Cena nové výstavby začíná přibližně v úrovni od 5 000 EUR bez DPH za metr čtvereční.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Seefeld in Tirol

O lokalitě Seefeld in Tirol

Městečko Seefeld leží v rakouském Tyrolsku v nadmořské výšce 1200 m. Je situováno na slunečné náhorní plošině severozápadně od Innsbrucku.  Seefeld je ideálním místem, ve kterém najdete sjezdovky, běžkařské tratě, jezera i golfová hřiště. Zkrátka každý si zde přijde na své. Proto je Seefeld oblíbeným cílem turistů v zimě i v létě.

Charakteristické je pro něj centrum bez aut, kde najdete mnoho obchodů, restaurací, barů, hotelů apod. V zimě jsou k dispozici dva lyžařské areály s nadmořskou výškou 1200m až 2064m – Gschwandkopf a rozlehlejší Rosshutte. Lyžování na Gschwandkopf bývá zpestřeno závody ve skocích na lyžích na můstcích, které najdete přímo vedle sjezdovky. Seefeld je také rájem pro milovníky běžek, nabízí přes 280 km běžkařských stop jak na klasiku, tak na bruslení. Více informací o možnostech zimního vyžití naleznete na oficiálních stránkách regionu.

Seefeld in Tirol

Po celodenním lyžování si jistě rádi odpočinete a využijete relaxační a wellness centrum Olympia. Najdete zde vnitřní i venkovní vyhřívaný relaxační bazén s vířivkami a dvoupatrový saunový svět s mnoha typy saun a vířivek. Rozhodně se nezapomeňte zastavit ve vířivce na střešní terase, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled na okolní hory. Podobný pohled se vám naskytne i ze střešní panoramatické sauny.

Seefeld in Tirol

Nudit se zde nebudete ani v létě. Seefeld je ideálním místem pro trávení aktivní dovolené. Můžete si vybrat mezi mnoha značenými turistickými trasami včetně vysokohorských túr, projet se na kole po značených cyklotrasách, vykoupat se v jezeře přímo v Seefeldu, využít možnost projížďky na koni, paraglidingu, zahrát si tenis nebo golf. Přímo v Seefeldu jsou dvě golfová hřiště obklopená horami. 

Seefeld in Tirol

Seefeld in Tirol

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: