Luxusní nemovitosti s přímým přístupem k moři v exkluzivní oblasti Miami Beach

Referenční číslo: FI18633
Země: USA
Město: Miami Beach
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Rodinný dům/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 362.23 m2 - 1108.71 m2
 
Cena:
4.106.000 US$ - 29.910.000 US$ (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Tyto velmi luxusní nemovitosti se nacházejí v exkluzivní lokalitě v Miami Beach. Vynikají svou polohou – jsou situovány v těsné blízkosti moře s přímým vstupem na pláž. Okolí rezidence poskytuje svým obyvatelům nejen veškeré služby, ale i kouzelnou atmosféru přírodní scenérie, která je vytvářena především palmami, jež jsou pro tuto oblast charakteristické. Místo má k dispozici veškerou občanskou vybavenost. Nejbližší okolí nabízí množství luxusních obchodních center a příjemné prostředí restaurací a kaváren.

Vybrat si můžete z apartmánů s jednou až pěti ložnicemi, vilami či mezonetovými apartmány. Velkou devizou je prostor a světlost jednotlivých místností. Součástí obytné plochy apartmánů je prostorná terasa, která skýtá úchvatný výhled na moře. Jednotlivé místnosti jsou kompletně vybaveny luxusním nábytkem. V kuchyni jsou k dispozici veškeré spotřebiče, jako například mikrovlnná trouba, kávovar, vinotéka a další. Na tvorbě interiérů se podíleli ti nejlepší architekti.

V komplexu jsou k dispozici parkovací místa v podzemní garáži.

Komplex poskytuje svým majitelům tu nejlepší péči, proto také nabízí i další služby, jako například fitness, wellness a spa, bazény, restaurace, Wi-Fi, knihovnu, dětský koutek a jiné. Pokojová služba je Vám k dispozici 24 hodin denně.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: