Estepona - Unikátní městské apartmány přímo u moře

Referenční číslo: PN19896
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Estepona
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 72.00 m2 - 233.70 m2
 
Cena:
425.000 € - 1.980.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

První linie u moře! Přímo v centru Estepony!

Představujeme unikátní projekt přímo ve městě Estepona a přitom v první linii u moře. Ideální příležitost pro váš celoročně plnohodnotný druhý domov u moře! Světlo, design a prostornost se kombinují v projektu, kde koncept luxusu znamená mnohem více než jen kvalitu stavby a vynikající služby. 36 exkluzivních apartmánů s prostornými terasami splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Příroda, volný čas, gastronomie a sport v jediném konceptu

Žijte městský životní styl ve výjimečném prostředí v nejexkluzivnější budově v oblasti. Díky svému úžasnému designu je tato budova, která se nachází přímo na promenádě u moře, zářící maják, který přitahuje pozornost této exkluzivní oblasti na pobřeží Costa del Sol. Inovativní koncept bezpochyby stanoví nový architektonický standard na pobřeží, které již dosáhlo zasloužené celosvětové slávy. Užívejte si z pohodlí domova okolní umění, kulturu, gastronomii v regionu či širokou škálu volnočasových a zábavních možností na pobřeží Costa del Sol. V bezprostřední blízkosti se nachází také mnoho sportovních možností včetně desítky vynikajících golfových hřišť.

Apartmány k prodeji do osobního vlastnictví

Resort čítá 36 apartmánů různých typů a dispozic od 1 po 4 ložnice, které jsou navržené tak, aby splňovaly požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Kvalitu a výjimečnost resortu můžete cítit už od první chvíle, kdy vstoupíte do dveří. Elegance projektu se prolíná celou budovou a podtrhují ji takové prvky jako výška stropů, dveře od podlahy až ke stropu, velkoformátové porcelánové podlahové dlaždice či dřevěné atributy v obytných prostorách. Kuchyně jsou vybaveny nejkvalitnějšími a energeticky úspornými AEG spotřebiči. Prostorné terasy jsou nedílnou součástí nemovitosti a díky jejich úžasnému designu máte pocit, jako by moře bylo součástí apartmánu. Apartmány využívají aerotermální systém klimatizace a topení využívající energii z obnovitelných zdrojů. V celém apartmánu je zavedeno podlahové topení. V koupelnách je elektrické podlahové topení. Jsou vybaveny systémy domácí automatizace pro instalace, osvětlení či žaluzie.

Výjimečnost v každém detailu

Projekt je nastaven tak, aby se stal ikonou moderní architektury na pobřeží Costa del Sol. Inovativní design a smysl pro detail je vidět na každém kroku. Pro vysoký komfort majitelů bude k dispozici jacuzzi, střešní infinity bazén, sluneční terasy, privátní parkovací místa, venkovní fitness, prostor pro barbecue, dětské hřiště, palmy s automatickým zavlažováním a osvětlení dokreslující idylickou atmosféru. Resort je ideální pro příležitostné prázdninové návštěvy či jako místo k trávení aktivního důchodu.

Vynikající dostupnost

Velkou výhodou resortu je skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímé letecké spojení, a to po celý rok. Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 56 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto nebo využít taxi.

Nejlepší klima v Evropě

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Nabízí přes 300 slunečných dní v roce a roční průměrnou teplotu 19 °C. Pobřeží u Estepony nabízí 17 pláží s jemným pískem, které se rozprostírají do délky až 21 km. 

Termín výstavby

Apartmány jsou již ve výstavbě. Očekávané dokončení resortu je v květnu/červnu 2020.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Jelikož nabízíme projekt přímo od developera, neplatí kupující realitní provizi!

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: