Bydlení na výjimečné adrese: Butikové apartmány přímo na pláži

Referenční číslo: PN20083
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Estepona
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 87.90 m2 - 186.60 m2
 
Cena:
670.000 € - 3.500.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Kupující neplatí realitní provizi

Dopřejte si bydlení na skutečně výjimečné adrese a pozvedněte svůj životní styl na novou úroveň luxusu. Představujeme exkluzivní resort 12 butikových apartmánů
a 2 samostatných vil v první linii u moře s přímým přístupem na okouzlující písečnou pláž. Díky své výjimečné poloze a maximálně vzdušné architektuře si můžete užívat nerušené panoramatické výhledy na moře z pohodlí domova.


Přednosti nabídky:

 • Luxusní butikový resort 12 apartmánů a 2 samostatných vil
 • Střešní apartmány s infinity bazénem
 • Přímý přístup na pláž
 • 1. linie u moře a písečné pláže
 • Panoramatické výhledy na moře
 • Fitness a spa součástí resortu
 • 6 minut od Estepona Golf
 • 10 minut od centra Estepony
 • 8 minut od přístavu
 • Luxusní dokončovací práce
 • Výstavba byla již zahájena
 • 50 minut od mezinárodního letiště v Málaze
 • Celoroční přímé letecké spojení z Prahy do Málagy
 • Nejlepší klima v Evropě
 • Kupující neplatí realitní provizi

Costa del Sol

Tato oblast byla na základě několika studií vyhodnocena jako místo s nejlepším klima v Evropě. Blízkost moře a zároveň hor zajišťuje jedinečnou rovnováhu a přináší příjemné teploty bez velkých výkyvů po celý rok a nízkou úroveň srážek s koncentrací převážně v zimním období.


Estepona

Estepona je oblíbené letovisko a významné přístavní město na jihozápadě Andalusie. Z jedné strany je obklopeno blankytným Středozemním mořem a z druhé strany pohořím Sierra Bermeja s nejvyšším vrcholem 1449 m n. m. Centrum města si zachovává své jedinečné charisma a podobu typické bílé andaluské vesničky. Navazuje nově vybudovaná rekreační zóna s přístavem a nádherná 2 km dlouhá pláž La Rada s jemným pískem, která je místní chloubou. Tu lemuje nádherná palmová promenáda s obchůdky a restauracemi. Estepona navazuje na pláže nedalekého letoviska Marbella a celé pobřeží zde dosahuje délky úžasných 21 km. Město nabízí veškeré služby a perfektní zázemí pro maximální komfort svých návštěvníků. Najdete zde také překrásné historické centrum, golfová hřiště a mnoho okouzlujících pláží. Není divu, že je Estepona jednou z nejdůležitějších rekreačních oblastí na Costa del Sol.


Vynikající dostupnost

Velkou výhodou vily je její skvělá dostupnost. Z Prahy do Málagy je zavedeno přímo letecké spojení, a to po celý rok! Mezinárodní letiště v Málaze se nachází přibližně 50 minut odsud. Přímo na letišti si můžete půjčit auto, nebo využít taxi.


Apartmány na prodej do osobního vlastictví

Vyberte si některý z úchvatně navržených apartmánů s 2 -3 ložnicemi. Na výběr jsou také luxusní duplex či triplex apartmány s infinity bazénem na privátní střešní terase. Apartmány vynikají svou prostorností, vzdušností a plně využívají přirozeného světla. Z apartmánů můžete vstoupit na okouzlující terasy s nádherným panoramatickým výhledem na moře.


Vynikající vybavenost resortu

Součástí resortu je také luxusní health and wellness centrum s vnitřním plaveckým bazénem, saunou a párou. Dále fitness centrum, vinný sklípek a letní salonek. Samozřejmostí jsou nádherně upravené zahrady a venkovní bazén s okouzlujícím výhledem na moře. Pro majitele je k dispozici 24hodinové concierge služby, které usnadňují a zpříjemňují každodenní život.


Termín výstavby

Výstavba resortu byla zahájena v 2. čtvrtletí 2020. Plánované dokončení je ve 3. čtvrtletí 2022.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: