Nemovitosti v oblasti Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Ceny realit začínají v případě apartmánů v úrovni kolem 70 000 Euro. Starší dům lze v této oblasti pořídit již za 200 000 Euro. V případě nových apartmánů ceny začínají na 3 500 euro/m².  Dobrou zprávou je chystané propojení Flachau s Wagrainem, které přispěje k dalšímu zatraktivnění této lokality.

» Nabídka nemovitostí na prodej v oblasti Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

O lokalitě Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Moderní lyžařské středisko Altenmarkt/Zauchensee je součástí největší lyžarské oblasti v Rakousku Ski Amadé nabízející celkem 860 km sjezdovek na jeden skipass. Zauchensee/Altenmarkt těží, kromě vlastního lyžařského střediska, ze své centrální polohy v blízkosti několika dalších vyhlášených lyžařských středisek v rámci Ski Amadé – Wagrain, Flachau, St. Johann/Alpendorf, Schladming a další. Městečko Zauchensee leží v nadmořské výšce 1.350 m a zaručuje výborné sněhové podmínky. Více informací na www.skimade.comwww.altenmarkt-zauchensee.at.

Oblast je vhodná také pro letní rekreaci. Nachází se zde 18ti jamkové golfové hřiště, které je proslulé svojí kabinkovou lanovkou, která převáží golfisty mezi 11. a 12. jamkou a na odpaliště až do výše 996 m s krásným výhledem do údolí. Členy golfového klubu je několik rakouských reprezentantů ve sjezdovém lyžování, např. Herman Maier, který z oblasti pochází. Více infomací na www.radstadtgolf.at . Ve vzdálenosti 15 km je další golfové hřiště.

Oblast Flachau je velmi známou lyžařskou oblastí, odkud pochází například Hermann Maier. Více informací na www.flachau.com.

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: