Luxusní vily v Chorvatsku na prodej

Luxusní vila ChorvatskoChorvatsko je známé jako ráj českých turistů toužících po odpočinku u moře. Dokáže ale uspokojit i náročnou klientelu hledající luxusní bydlení na nejvyšší úrovni.

» Podívejte se na nabídku luxusních vil v Chorvatsku na prodej
» Nabídka všech nemovitostí v Chorvatsku

Luxusní vila v Chorvatsku vás může přijít na stovky tisíc ale i několik milionů eur. Záleží samozřejmě na konkrétní nemovitosti, lokalitě, velikosti pozemku apod. Co se lokalit týče, je možné exkluzivní nemovitosti hledat po celém pobřeží Chorvatska i na přilehlých ostrovech, které se těší velké oblibě. Ostatně například Dubrovník se svým mezinárodním věhlasem blíží vyhlášeným letoviskům na Azurovém pobřeží. Z ostrovů můžeme jmenovat např. Korčulu, Brač, Hvar i další.

Jaké požadavky jsou obvyklé při pořizování luxusní vily na Jadranu? Klíčová je lokalita a umístění domu. Standardním požadavkem je poloha hned u moře, důležitý je také výhled z pokojů a terasy. K některým nemovitostem náleží i soukromý přístup do moře nebo kotviště pro loď. Samozřejmostí u tohoto segmentu nemovitostí by měl být dostatečný prostor. A to jednak vnitřní, odpovídající plánovanému způsobu užívání nemovitosti, tak přiměřeně velký pozemek zaručující potřebnou míru soukromí, stejně jako dostatek prostoru pro venkovní posezení a další aktivity. Na pozemku často bývá bazén, venkovní kuchyně nebo tenisový kurt.

Nevybrali jste si vhodnou nemovitost v naší databázi? Potřebujete poradit, nebo si chcete nechat zpracovat nabídku na míru? Kontaktujte nás.

Fotografie

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: