Luxusní nemovitosti v zahraničí

Nahlédněte spolu s námi do nabídky luxusních nemovitostí v zahraničí na prodej. Společnost Rellox je specialista na zahraniční reality. Pomůžeme vám vybrat bydlení vašich snů z prémiových nemovitostí v nejlepších lokalitách.Zastupujeme velké mezinárodní developery, ale i špičkové lokální developery v Alpách nebo u moře. V naší nabídce naleznete luxusní vily u moře, chalety v Alpách, exkluzivní apartmány v top resortech u moře, na horách nebo u jezer. Pokud si nevyberete z naší databáze, stačí nás kontaktovat a vyhledáváme nemovitost na míru vašim požadavkům.

Výjimečné lokality

Požadavky na konkrétní nemovitost se mohou lišit. V segmentu luxusních nemovitostí by ale vždy mělo jít o prestižní bydlení odpovídající vaši osobnosti, preferencím a zájmům.

Vybíráme pro vás bydlení ve světově proslulých alpských střediscích, v prestižních lokalitách u mořského pobřeží, ve městech s bohatou historií a neopakovatelným geniem loci, u jezer s třpytivě průzračnou vodou, v pulsujících metropolích. V Evropě, ale i za mořem.

Individuální požadavky, individuální přístup

Luxusní nemovitosti jsou jedinečné a žádají si individuální přístup. Někdo hledá absolutní klid a soukromí v srdci toskánského venkova, pro někoho je důležitá blízkost michelinských restaurací a bohaté nabídky společenského i kulturního vyžití v prestižních španělských letoviscích, na francouzském Azurovém pobřeží nebo na pobřeží Jadranu. Milovníci jachtingu se neobejdou bez vlastního kotviště pro jachtu. Pro někoho jsou zase důležité skvěle upravené sjezdovky a výhledy na majestátné vrcholky alpských velikánů. Někdo se chce v Dubaji kochat výhledy na nejvyšší budovu světa a nakupovat v exkluzivních buticích ve zdejších obchodních centrech. Další může hledat druhé bydlení na Floridě, Kapverdských ostrovech nebo třeba na Mauriciu.

Luxusní nemovitosti v zahraničí

Luxusní nemovitosti pro náročné

V portfoliu společnosti Rellox naleznete prověřené a kvalitní nemovitosti v řadě zemí světa. Od těch ve střední cenové kategorie až po skutečně luxusní nemovitosti splňující ty nejpřísnější nároky na bydlení. Rádi se s vámi setkáme osobně a celým procesem koupě nemovitosti vás bezpečně provedeme.

Luxusní reality v zahraničí

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: