Zugspitz Arena – novinky v zimní sezóně 2018/2019 a nový projekt apartmánů

Ehrwald – to je turistický ráj na úpatí hory Zugspitze. V létě sem jezdí milovníci přírody za procházkami v údolí nebo vysokohorskými túrami, značenými trasami pro horská kola, zahrát si golf nebo navštívit novou lezeckou stěnu. V zimě je Ehrwald především výchozím bodem pro tři lyžařské areály: Ehrwalder Alm, WettersteinbahnenZugspitze.

Přímo ve středisku Ehrwalder Alm si můžete zajezdit na 28 km sjezdovek. Krásnou krajinu navíc protínají upravené běžkařské trasy. Kromě toho tu ale čeká spoustu další zábavy. Na jaké novinky se můžete těšit v zimní sezóně 2018/2019?

Sněhový hrad jako z pohádky

Na ploše 230 m2 vedle horské chaty Tirolerhaus vznikne prolézačka ve tvaru hradu. Nebudou chybět ani věže a vlající vlajky na střechách – a celý bude postavený ze sněhu! Uvnitř mohou děti zažít neobvyklou koulovačku, prozkoumat ledovou jeskyni nebo si zajezdit na skluzavkách na nádvoří.

Rodinný snowpark

V Ehrwaldu může letos adrenalin okusit celá rodina. V novém snowparku pro začátečníky si zaskáčou děti i dospělí. Jeho součástí jsou tři různé boxy a tři skoky. Pro zkušenější freestylisty je připraven druhý snowpark s 16 různými skoky a překážkami různých stupňů obtížnosti u sjezdovky Klämmli.

Zábavná sjezdovka s překážkami

Rychlá sjezdovka Funslope Ehrwald je sice novinkou loňské sezóny, ale tento sjezd plný zábavy se chystá i letos. Po zvlněném začátku následuje průjezd obřím šnekem na další část dráhy, kterou tvoří klopené zatáčky. Na závěr se projíždí několika tunely a nadjezdy ve tvaru ležaté osmičky. K sjezdovce se dostanete z lanovky Ganghofer nebo vleku Hochbrand.V Ehrwaldu se také každé úterý a pátek pořádají sáňkařské večery. Ve večerních hodinách je jedna osvětlená sjezdovka vyhrazená jen pro sáňkaře. Sáňky si můžete zapůjčit u dolní stanice lanovky Ehrwalder Almbahn. Pro ty, kteří si sportu za celý den užili už dost, může být romantickou tečkou na konci dne třeba projížďka na saních tažených koňmi.

Druhé bydlení v Ehrwaldu: apartmány na prodej

Právě v Ehrwaldu nyní vzniká nový projekt 9 apartmánů v chaletech a 29 apartmánů v hlavní budově s restaurací, wellness a fitness centrem s bazénem. Jedná se o skvělou příležitost pořídit si vlastní nemovitost uprostřed přírody a každý rok se těšit na dovolenou strávenou v příjemném pohodlí domova. Projekt bude dokončen v květnu 2019. Více informací najdete na www.pure-ehrwald.cz.

Apartmány Ehrwald na prodej

Foto: Tatiana Popova, Ipatov, Dmitry Molchanov, FamVeld / Shutterstock; Rellox/Mountain Residences BV

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: