Zrekonstruovaný apartmánový dům u ledovce

Referenční číslo: SO19921
Země: Rakousko
Region: Mölltal
Město: Aussergragant, Molltal
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Cena:
530.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nově zrekonstruovaný apartmánový dům Edelweiss se nachází  v malé obci Außergragant v srdci národního parku Vysoké Taury. V domě je 5 apartmánů s celkovou kapacitou 25 - 30 osob. Každý apartmán má svou vlastní plně vybavenou kuchyňku (sporák + trouba,mikrovlná trouba,rychlovarná konvice,kávovar,lednička,nádobí...) a koupelnu + WC. K domu náleží velká zahrada o rozloze 650 m2. Parkovací místo, wifi, televize + český satelit, lyžárna, relaxační mástnost s finskou saunou,infrakabinou, prádelna. Součástí domu je také „kancelář“. V té se nachází malá místnost, kuchyňka,sprcha+záchod,a v podkroví je malá ložnice. Tato část domu je využívána např. jako přechodné bydlení nebo pro správce domu.

Dále je v domě velké podkroví, které slouží pro skladování různých věcí. Ve spodní části domu je malá kotelna, kde je velký bojler a ohřívač vody. Dům je vyhříván regulovatelnými radiátory s teplou vodou. Voda se ohřívá na plyn - nádrž na plyn je zakopána na zahradě. Ze tří stran okolo pozemku jsou přes dva metry vysoké túje. Parkování je možné před domem a nebo na zahradě. Před domem jsou k dispozici 4 parkovací místa, na zahradě dalších min.5 míst.

Apartmány

Apartmán (studio) pro 2-3 osoby. Obývací pokoj s kuchyní s rozkládacím gaučem, jednolůžko,sprcha + WC.

2x Apartmán s 1 ložnicí pro 2-4 osoby, v ložnici manželská postel, obývací pokoj s kuchyní s rozkládacím gaučem, sprcha+ WC, vchod na zahradu z obou apartmánů

Apartmán se 2 ložnicemi pro 5-7 osob. V jedné ložnici manželská postel + jendolůžko, v druhé ložnici manželská postel. Obývací pokoj s kuchyní a rozkládací gauč, sprcha +WC. Velký balkón se vstupem z kuchyně a jedné ložnice.

Apartmán se 3 ložnicemi pro 9-10 osob. V jedné ložnici manželská postel, v druhé ložnici palanda pro 3 os. Ve třetí ložnici palanda pro 3os + jednolůžko.Velký obyvací pokoj  s kuchyní a gaučem. Velký balkón se vstupem z obýváku a ze dvou ložnic.

Lyžařská střediska v okolí:

- Molltaler Gletscher – celoroční lyžování na ledovci, kvalitně upravené sjezdovky po celý rok, přes 17 kilometrů sjezdovek, lyžování ve výšce až 3000 m, 10 minut autem od domu, možnost využít skibus (200 metrů od domu)

- Ankogel – Mallnitz (1287 m n.m. – 2636 m n.m.) – vzdálenost 20 minut, 12,8 km sjezdovek

- Heiligenblut – Grossglockner (1301 m n.m. – 2902 m n.m.) – vzdálenost 40 minut, 55 km sjezdovek

Aktivity v létě:

Lyžování – Mölltaler Gletscher – celoroční lyžování na ledovci

Turistika – Krásná panoramata v srdci Vysokých Taur, nejstarším národním parku v Rakousku, možnost nechat se dopravit lanovkami až na 3000 m vysoké vrcholy i nejvyšší horu Rakouska  Grossglockner, ledovcová jezírka, vodopády, soutěsky Raggashlucht a Gropensteinschlucht a mnoho dalších turistických tras

Cykloturistika –velké množství tras pro milovníky kol, náročné i snazší úseky, cyklostezska R8 (80km)

Vodní radovánky – přírodní koupaní v jezerech,nádherné místní  koupaliště, plavba lodí po větších jezerech, rybolov

Adrenalinové sporty – ferraty, rafting, canoying,paintball,bungee jumping       

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: