Archiv novinek (stránka 6)

news rss
Zobrazené záznamy: od 51 do 60 (celkem 91)
Stránka: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

EU tlačí Španělsko ke zdražení nemovitostí

Současné ceny nemovitostí ve Španělsku jsou lákadlem pro zahraniční investory. Právě ti stojí za postupným oživováním španělského realitního trhu. K příznivým cenám nemovitostí přispívá i sazba DPH, která ve Španělsku patří k nejnižším v Evropě.

12.8.2014 Více

Sháníte dům u moře?

Zatímco dříve byla koupě nemovitosti v zahraničí poměrně složitá, nyní už stačí na ni mít dost peněz. Zájemců z řad obyvatel metropole proto přibývá, na odbyt jdou i drahé domy u moře nebo v horách. Podobně si cizinci kupují bydlení v Praze.

1.6.2014 Více

Čeští penzisté se na důchod stěhují k moři

Němečtí nebo britští senioři se na penzi stěhují do teplých krajin již desítky let. Češi je v poslední době začínají stále více napodobovat. Počet důchodců, kteří celoročně nebo po část roku žijí v zahraničí, během posledních let výrazně vzrostl.

18.5.2014 Více

Mírná zima umocnila zájem o nemovitosti v Alpách

Zájem o apartmány a domy v alpských střediscích roste. Teplá zima a špatné lyžařské podmínky Čechy utvrzují v tom, že pár set kilometrů navrch se vyplatí. Navíc nemovitosti v Rakousku nabízejí velmi vysoký investiční potenciál.

19.1.2014 Více

Češi kupují nemovitosti nejraději v Rakousku

Rozhovor s Janem Rejchou, ředitelem společnosti Rellox, která se specializuje na reality v zahraničí.

12.10.2013 Více

Ve Španělsku jsou na prodej celé vesnice

Španělsko se potýká s dlouhodobými ekonomickými problémy a velkou nezaměstnaností. Lidé vesnice často opouštějí a snaží se najít práci ve velkých městech.

8.10.2013 Více

2012: Čechy zajímaly především nemovitosti u moře

Investice do nemovitostí v zahraničí již pro Čechy není ničím neobvyklým. O jaký typ nemovitostí a v kterých zemích se ale v loňském roce zajímali nejvíce?

26.4.2013 Více

Rakousko: rekordní sezona potěšila majitele realit

Rakouský statistický úřad zveřejnil data týkající se vývoje turistického ruchu v roce 2012. Pozitivní čísla jsou dobrou zprávou i pro majitele rekreačních nemovitostí v rakouských alpských střediscích.

16.2.2013 Více

Španělsko mění sazby DPH u nemovitostí

Španělská vláda přijala sérii opatření, která mají přispět ke snížení rozpočtového schodku. Součástí změn je i zvýšení některých daní nebo zrušení daňových úlev. Změny se týkají také sektoru nemovitostí.

16.8.2012 Více

Cizinci vlastní v Chorvatsku tisíce nemovitostí

Přibližně sedmdesát tisíc nemovitostí v Chorvatsku vlastní cizinci. Jejich zájem se téměř výhradně soustředí na nemovitosti při pobřeží Jadranu a na přilehlých chorvatských ostrovech.

17.5.2012 Více
Zobrazené záznamy: od 51 do 60 (celkem 91)
Stránka: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: