Zillertal: dopřejte si kompletní odpočinek pro vaše tělo i mysl

Překrásné sjezdovky, 365 dnů v roce lyžování na ledovci, après-ski. Místo jako stvořené pro trávení volného času, ideální i pro rodiny s dětmi. To vše je Zillertal.

Nadcházející zimní období může přinést řadě z nás tolik potřebnou relaxaci a odpočinek od rutiny a šedi měst. A které místo je pro trávení zimní dovolené lepší, než právě Alpy?

Oblast Zillertal je jednou z vyhlášených destinací s ideálními podmínkami pro zimní sporty. Celé údolí poskytuje nepřeberné množství sportovních aktivit a dobrým výchozím bodem je díky výborné infrastruktuře město Mayrhofen, nacházející se mezi horami Ahorn a Penken.

Zimní sezona v Mayrhofenu je díky výborným sněhovým podmínkám dlouhá a mnoho podob od klasického sjezdového lyžování, běhu na lyžích a sáňkování přes lákavé výlety na sněžnicích po kulinářské speciality a regionální tradice.

Podle doktora Wolfganga Schobersbergera, ředitele Ústavu sportu, alpského lékařství a zdravotní turistiky v Innsbrucku tvoří kombinace přírody, čerstvého vzduchu, pohybu a světla perfektní prostředí pro odpočinek a léčení duše. Dalším pozitivním faktorem je také vliv sociálních faktorů a přítomnost podobně smýšlejících lidí – rodiny, přátel, ale i dalších lidí, které můžete potkat v lyžařských školách nebo na výletech. To vše dodává novou energii a pomáhá se odpoutat od starostí každodenního života.

Tip na nemovitost v oblasti Zillertalu, Mayrhofen

Apartmány v docházkové vzdálenosti od lanovky v srdci Zillertalu

Uchvátila vás oblast Zillertalu, chcete výhodně investovat a přemýšlíte proto o nákupu nemovitosti v této oblasti? Vybavené apartmány v docházkové vzdálenosti od lanovky, v srdci Zillertalu, v blízkosti ledovce Hintertux, kombinace vlastního užívání a dalšího pronájmu, nábytek, parkovací místo a sklep v ceně, bez provize! » Zjistěte více informací


Užívejte si na sjezdovkách i mimo ně

Zmiňované hory Ahorn a Penken, tvořící krásné údolí obklopující Mayrhofen, jsou místem téměř nekonečných možností. Hora Ahorn nabízí svým návštěvníkům široké svahy ideální pro rodiny s dětmi a rekreační lyžaře. Naproti tomu je Penken se svým legendárním svahem Harakiri výzvou pro nejzdatnější lyžaře a Vans Penken Park zase lákadlem pro milovníky adrenalinu a akce.

Dalším skvělým lyžařským střediskem je bezpochyby Zillertal Arena, nejlépe dostupná z oblasti Mayrhofen-Hippach. Snadno dostupné je také centrum na ledovci Hintertux, které je situováno pouhých 20 kilometrů od Mayrhofenu a se svou nadmořskou výškou 3000 metrů nad mořem je celoročním rájem pro lyžaře i snowboardisty. S platným Zillertal Super skipasem se lze snadno a bezplatně dopravit do kteréhokoliv místního střediska a vybrat si z neuvěřitelných 489 kilometrů sjezdovek a 177 vleků.

V momentě, kdy se přihlásí únava ze dnů strávených na sjezdovce, je nejlepší variantou prozkoumat region i z dalších stránek. Odpočinout si při prohlídce Mayrhofenu spojenou s ochutnávkou místních specialit v široké nabídce restaurací, hospod a barů, anebo navštívit místní adventní trhy a zažít báječnou předvánoční atmosféru. Právě na Waldfestplatz najdete vybrané pochoutky, nápady na vánoční dárky, svíčky a tradiční hudbu. Okolní zasněžená krajina také vybízí ke krásným procházkám nebo výletu na sněžnicích a ty nejmenší jistě potěší vzrušující jízda na saních v Gerlosstein nebo v Ginzling.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: