Zell am See: nemovitosti na prodej

Oblast Zell am See/Kaprun patří mezi zájemci o koupi apartmánů nebo domů v rakouských Alpách mezi nejoblíbenější.

» Nabídka nemovitostí v oblasti Zell am See/Kaprun.

Zell am See je typickým dvousezónním resortem - i v létě zde na Vás čeká celá řada různých aktivit. Značené turistické trasy, cyklostezky, golfová hřiště, jízda na koni, squash, tenis apod. V jezeře je možné se nejen příjemně osvěžit, ale i surfovat nebo si vyjet na lodi.

O tom, že může být koupě apartmánu v oblasti Zell am See dobrou investicí svědčí i data z rakouského statistického úřadu. Turismu se zde nadmíru daří a počty návštěvníků stabilně rostou. To je samozřejmě dobrá zpráva i pro majitele zdejších rekreačních nemovitostí. Mnoho z nich totiž využívá propracovaný a velmi výhodný model, kdy je nemovitost v době, kdy ji její majitel nevyužívá, dále pronajímána. O zajištění pronájmů se stará specializovaná agentura, při nákupu tohoto typu nemovitostí lze navíc využít možnost odpočtu DPH. 

Vzhledem k zájmu turistů o oblast Kaprun/Zell am See se tak majitelé apartmánů mohou těšit na zajímavé výnosy. Podrobnější informace o vývoji turistického ruchu naleznete např. v článku Nárůst počtu turistů nahrává investicím do nemovitostí v Rakousku.

Doporučujeme z nabídky realit na prodej v Zell am See:

Čtyřhvězdičkové apartmány v Zell am SeeČtyřhvězdičkové apartmány v Zell am See

Ski & See Resort se 30 apartmány bude dokončen před zimní sezonou 2013. Majitelé tak mohou ovlivnit podobu interiérů. Platba kupní ceny je rozložena do několika splátek v průběhu výstavby. Resort se nachází v těsné blízkosti lanovky i jezera Zeller See. Určeno ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. K dispozici komplexní služby hotelového charakteru, včetně recepce, wellness & spa, restaurace a baru.

» Detail nemovitosti


 

Lyžařské apartmány v novém rezidenčním projektuLyžařské apartmány v novém rezidenčním projektu

Nabídka nových apartmánů v blízkosti lanovky, centra města a jezera v Zell am See. Ke všem apartmánům náleží terasa nebo balkón.  Apartmány jsou určeny ke kombinaci vlastního užívání a dalšího pronájmu. Majitel může apartmán využívat nejdéle 3 měsíce v roce, po zbytek roku apartmán poskytne k pronájmu a získává příjem z pronájmu. Dokončení projektu se předpokládá na podzim roku 2014. 

» Detail nemovitosti


 

Luxusní apartmány u jezera v Zell am SeeLuxusní apartmány u jezera v Zell am See

Apartmány přímo u jezera v Zell am See/Thumersbachu. V nově postavené rezidenci bude pouze 5 apartmánů, což je zárukou klidného prostředí v domě. Ke každému apartmánu patří hezká terasa se zahradou, balkón nebo velká střešní terasa. Určeno ke kombinaci vlastního užívání s dalším pronájmem, případně k založení trvalého bydliště.

» Detail nemovitosti


 

Nádherný penthouse s výhledem na ledovecNádherný penthouse s výhledem na ledovec

Prostorný penthouse s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn, krb, sauna, bazén, parkovací místa, zařízené. Tři ložnice, 3 koupelny, velké jižně orientované terasy. V domě jsou k dispozici i společné prostory jako je lyžárna s vysoušečem bot, kolárna nebo recepce.

» Detail nemovitosti


 

Investiční příležitost v Zell am See – exkluzivní apartmányInvestiční příležitost v Zell am See – exkluzivní apartmány

V jedinečné lokalitě Sonnberg v Zell am See se nachází nový investiční projekt zahrnující 14 apartmánů. V objektu se bude nacházet hotelová recepce, k dispozici bude úklidová služba a limuzína, která Vás může vyzvednout na letišti v Salzburgu nebo Vás odvézt k lyžařskému vleku. Dále se zde nachází prádelna, supermarket, sauna, pára a vířivka. Apartmány nelze využívat pouze pro rekreační účely, jsou určené k dalšímu pronájmu v kombinaci s vlastním využitím.

» Detail nemovitosti

Máte zájem o koupi nemovitosti v Zell am See nebo okolí? Kontaktujte nás. Podrobnější informace o lokalitě Zell am See /Kaprun.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: