Zahraniční realitní kanceláře. Vyplatí se je využít při nákupu nemovitosti v cizině?

Uvažujete o nákupu nemovitosti v zahraničí? Nevíte jak do toho? Zvažujete využití realitní kanceláře v zahraničí? Přinášíme vám argumenty, které vám mohou pomoci při rozhodování.

Při nákupu nemovitostí v zahraničí vám mohou pomoci i české realitní kanceláře. Jejich využití vám přináší řadu nesporných výhod. Ty, které se na zahraniční nemovitosti specializují, vám poskytnou komplexní servis, včetně přípravy kupní smlouvy a jejího překladu do českého jazyka. Nehledě na to, že nákup prostřednictvím realitní společnosti Rellox není dražší než nákup přes zahraniční realitku. Kupujícímu je navíc k dispozici kontaktní osoba přímo v Česku.

Realitní kancelář Rellox se specializuje na prodej nemovitostí v řadě nejen evropských zemí, v nabídce má nemovitosti ve Francii, Itálii, Španělsku, Chorvatsku, Rakousku i Švýcarsku. Rellox je největším prodejcem zahraničních realit s působností v regionu střední a východní Evropy.

V případě Relloxu je jednoznačnou výhodou, že dostanete výběr z většího množství lokalit než by vám nabídla místní realitka, která je vázána pouze na konkrétní lokalitu. Rellox, jako specializovaná realitní kancelář, vám může také poradit nejvýhodnější investiční příležitosti v různých oblastech. V některých lokalitách se například zájemcům o koupi nemovitosti v zahraničí nabízí možnost dalšího pronájmu nemovitosti. Vzhledem k širokému portfoliu zahraničních partnerů a spolupracujících developerů má Rellox přehled i o dalších lokalitách a může tedy nabídnout více výhodnějších variant pro váš nákup nemovitosti v zahraničí.

Co vám realitky v zahraničí nemohou zařídit?

Všechny evropské země mají specifické podmínky při nákupu nemovitostí. Zatímco některé se od podmínek v ČR liší minimálně, v dalších je třeba opatrnosti. Na veškerá úskalí a nástrahy, na něž je třeba si dávat pozor, vás upozorníme.

Pracovníci naší realitní kanceláře hovoří jazykem klienta a mohou nabídnout kontaktní osobu přímo v ČR, s níž je možné se sejít a probrat veškeré detaily nákupu. Samozřejmostí jsou překlady všech smluvních dokumentů do českého jazyka, aby si kupující mohl vše prostudovat ve svém jazyce.

Rellox vám při nákupu zajistí kompletní servis, počínaje nezbytným poradenstvím, které zohledňuje právě specifické podmínky kupujícího z dané země. Klient se samozřejmě dozví také základní informace (daňová problematika, legislativa apod.) o zemi, v níž plánuje zakoupit nemovitosti.

Stejně jako zahraniční realitní kanceláře poskytuje Rellox také veškerý poprodejní servis. Pomůže klientům s kontakty s místními úřady, usnadní přihlášení k nezbytným službám i k zapsání nemovitosti na úřadech.

Realitní kancelář Rellox má pobočky kromě České republiky také v dalších zemích střední a východní Evropy. Své kanceláře nebo zastoupení má v Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Rusku a na Slovensku.

Je nákup přes Rellox dražší než přes realitku v zahraničí?

Mnoho lidí uvažuje o nákupu nemovitosti v zahraničí přes místní realitku kvůli obavě z vyšší ceny. To je ale mylná představa. Pokud využijete služeb Relloxu, naznamená to žádné náklady navíc.

Kupující zaplatí pouze provizi, kterou by musel jinak zaplatit stejně zahraniční realitce. Využití služeb Relloxu nepřináší kupujícím opravdu žádné náklady navíc. Právě naopak. Na Rellox se s žádostí o pomoc často obrací i klienti, kteří nákup zahraniční nemovitosti začali prostřednictvím místní realitní kanceláře a dostali se do patové situace. Zejména se jedná o problémy s uzavřením kupní smlouvy a platbou kupní ceny, kdy je kupující „tlačen“ do nevýhodných podmínek. Ve většině případů zastupuje zahraniční realitní kancelář také prodávajícího nemovitosti, takže může v některých případech preferovat řešení, které je výhodné pouze pro prodávající stranu.

Navíc tím, že realitní kancelář Rellox je na trhu zavedenou firmou, má vybudované přímé a dobré vztahy přímo s developery. Tím je možné dosáhnout lepších cen a u mnoha projektů se z tohoto důvodu neúčtuje žádná provize.

Pokud o nákupu nemovitosti v zahraničí vážně uvažujete, doporučujeme vám proto zvážit veškerá pro a proti využití služeb zahraniční realitní kanceláře. V případě otázek, se neváhejte obrátit na Rellox. Rádi vám zodpovíme případné dotazy.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: