Vila se dvěma bazény u moře na Istrii

Referenční číslo: SO19460
Země: Chorvatsko
Region: Istria
Město: Sveti Lovrec - Labinski
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Hotel / Penzion
Investiční příležitost
Cena:
410.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Letovisko komplexu ve Sveti Lovrec-Labinski se nachází v kopcovité krajině na jihovýchodě poloostrova Istrie, daleko od ruchu velkých turistických center a přeplněných pláží. Skalnatá zákoutí s oblázkovými plážemi, obklopená borovými lesy, přímo vybízejí ke koupání. Po nádherné vyhlídkové trase se dostanete až do 14 kilometrů vzdáleného turistického centra Rabac. Obchody s potravinami, čerstvým ovocem a rybami jsou 1 km od letoviska v Koromačnu u pláží přímo u moře. 

Okolí nabízí možnost koupání, potápění a jiných vodních sportů, dále je zde oblíbená i turistika a cykloturistika. Díky příznivému podnebí je tato část Istrie vyhledávána po celý rok.

Letovisko, které nabízíme k prodeji, se skládá ze šesti luxusně vybavených apartmánů. Nachází se na vyvýšeném skalnatém místě, a tak skýtá krásný výhled na moře, které je vzdálené asi jeden kilometr. Apartmány mají vlastní vstup, kuchyň, koupelnu a toaletu, nechybí ani klimatizace a satelitní televize.

Přímo v komplexu  jsou k dispozici dva vyhřívané bazény (10 x 5 a 2 x 2 m), hřiště, zahrada s posezením u grilu a prostorné parkoviště.

Komplex je každý rok v sezóně zcela obsazen. Každou sezónu můžete očekávat výnos cca 1 500 000 Kč, provoz a obsluha jsou zajištěny. Momentálně je ubytování turistů v plném proudu. Důvodem prodeje je zdravotní stav majitele.

Prohlídku nemovitosti Vám rádi zajistíme.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: