Stavba zábavního parku přispěje k atraktivitě regionu Costa Cálida

V prosinci 2013 začala výstavba nového zábavního parku Paramount v bezprostřední blízkosti známého letoviska Puerto de Mazarron. Jedná se o zábavní park s filmovou tématikou o rozloze 158 hektarů, který bude nabízet okolo čtyřiceti nejmodernějších atrakcí.

Dá se očekávat, že park bude svou kvalitou konkurovat pařížskému Disneylandu. V okolí resortu vyroste několik hotelů - z toho dva exklusivní pětihvězdičkové resorty – dále mnoho restaurací, barů a klubů, moderní konferenční centrum s kapacitou přes 3 000 hostů a stadion pro 15 000 diváků.

Předpokládá se, že park každoročně přitáhne více než tři miliony návštěvníků a jeho existence tak na okolí bude mít značně pozitivní dopady. Atraktivita regionu vzroste a s ní i ceny nemovitostí na Costa Cálida. Ty v posledních letech výrazně klesly a nyní je proto možné zde pořídit kvalitní nemovitosti za příznivé ceny (více informací o vývoji cen realit na Costa Cálida).

Nyní je proto ideální doba pro investici v tomto regionu, neboť je možno očekávat, že ceny nemovitostí rychle vzrostou, podobně jako tomu bylo po otevření Disney Worldu na Floridě.

V tomto ohledu bude mít zásadní přínos i fakt, že lokalita je velmi snadno dostupná jak letecky (mezinárodní letiště Corvera je vzdáleno pouze několik desítek minut), tak rychlovlakem z Madridu.

Otevření parku prodlouží sezónu na 33 týdnů, díky čemuž by mělo dojít k růstu výnosů z pronájmu.

 » Nabídka nemovitostí na Costa Calida

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: