Slavnostní otevření 3K K-ONNECTION a resortu v Zell am See!

Již 30. listopadu 2019 bude slavnostně otevřeno dlouho očekávané lanovkové spojení z Kaprunu přes Maiskogel až k ledovci Kitzsteinhorn.

Je připravena světelná snow show i živé koncerty na Maiskogelu, na které navazuje řada dalších akcí v Kaprunu.

Vstupenky na slavnostní otevření jsou již vyprodány, ale pokud se rozhodnete přijet v termínu od 29.11. do 20.12., čeká na vás lyžování v prémiových podmínkách, s maximálním komfortem, a ještě za snížené ceny.

Permice stojí v tomto termínu 51 EUR/dospělého/den a 25,50 EUR pro děti/den.  V hlavní sezóně je cena pro dospělé o 5,50 EUR vyšší.

Novinkou je také dokončení první části zellamseeXpress, která umožňuje nový přístup na Schmittenhöhe z Viehhofenu v údolí Glemmtal. Do roku 2023 se plánuje spojit Schmittenhöhe přímo s oblastí Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

TIP – nejezděte sem jen na dovolenou. Investujte do nemovitostí v regionu Kaprun/Zell am See a profitujte z modernizace celého střediska. Nové apartmány přímo v Zell am See si zde můžete pořídit v ceně od 309 400 EUR. Slavnostní otevření právě dokončeného resortu je naplánováno na 6. 12. 2019. Ubytujte se zde, užijte si první lyžování a pokud budete spokojení, kupte si zde váš vysněný apartmán.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Doporučujeme vaší pozornosti:

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: