Sezónu v Mayrhofenu zahájí Altitude Comedy Festival

Na festival Altitude Comedy v Mayrhofenu se každou sezónu již několik let přijíždí pořádně zasmát spousta lidí. Letos se festival bude konat dokonce dvakrát – na lyžích se tu můžete pobavit již o několik měsíců dříve, od 11. do 17. prosince. Kde jinde stylově zahájit sezónu a strávit Vánoce a Silvestr než v tradičním rakouském městečku?

Festival založil v roce 2008 Andrew Maxwell a Marcus Brigstocke. Před přesunutím do Mayrhofenu se konal v Meribelu. Dnes už se jedná o každoroční populární událost, na níž se objevují některá z nejznámějších jmen světa komedie.

Od přesunu do Mayrhofenu je konání festivalu v prosinci místo v březnu nebo dubnu největší změnou. Festival navíc nabídne několik nových akcí. Novinkou na prosincové verzi bude festival světel – centrum Mayrhofenu zaplaví umělecká světelná show a z cesty z centra k lanovce Penken učiní magický zážitek.

Vánoční atmosféru pomůže navodit kouzelný les s nazdobenými stánky s výrobky místních řemeslníků, jídlem a pitím. Návštěvníci si za poslechu tradiční rakouské hudby mohou posedět u táborového ohně. Jinde bude čekat lákavě nebezpečná kombinace hudby, alkoholu a bruslení. Disco hity i gospelové písně přinese do hor vystoupení „Oh MY God! It's the Church“.

Jádro festivalu ale stále tvoří komedie. Jako každý rok zde i letos vystoupí Andrew Maxwell i Marcus Brigstocke, další velká jména teprve budou oznámena. Rozhodně se ale vyplatí si počkat a zjistit, jací velikáni přiletí do Mayrhofenu pobavit diváky a užívat si na místních sjezdovkách.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: