Rodinný hotel na břehu Černého moře

Referenční číslo: SO19960
Země: Bulharsko
Město: Ravda
Typ nemovitosti: Hotel / Penzion
Velikost: 1632.00 m2
 
Cena:
1.510.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Nabízíme k prodeji rodinný hotel jen několik kroků od pláže u Černého moře (50 m). Hotel se nachází v první linii u moře ve středisku Ravda, které je vzdálené 5 km od turisticky oblíbeného střediska Nesebar a 7 km od Slunečného pobřeží. Letiště v Burgasu je vzdáleno 20 km.

Hotel je situován v klidném letovisku. Pokud by Vaši hosté toužili po nočním životě, diskotékách, barech apod. jde možné navštívit nedaleké Slunečné pobřeží, kam každých 30 minut jezdí autobus.

Hotel leží na pozemku o rozloze 916 m2. Zastavěná plocha hotelu s restaurací a skladem činí 1 632 m2. Hotel disponuje 6 apartmány a 8 dvojlůžkovými pokoji. Z každého apartmánu/pokoje se nabízí krásný výhled na moře. Ke každému apartmánu/pokoji navíc náleží balkón či terasa s přímým nebo bočním výhledem na moře. V hotelu není výtah.

Současní majitelé provozují hotel pouze v letní sezóně (cca od poloviny června do poloviny září). O hotel se starají 2 osoby a uklízečka. V hotelu je restaurace, kterou současní majitelé dlouhodobě pronajímají (už od roku 2006). Restaurace i hotel mají každý samostatný vchod. Restaurace je na rozdíl od hotelu provozována celoročně. Restaurace má rozlohu 163,63 m2, je rozšířena o krytou terasu na přední zahradě, takže současná rozloha restaurace je větší.  V restauraci hraje také živá hudba. Restaurace je oblíbená a většinou zaplněná – je třeba rezervovat si zde stůl. Restaurace se skládá z kuchyňské části, umývací části, sanitární a skladové části.

Předmětem prodeje je hotel s kompletním vybavením a zařízením. Na střeše hotelu je velká střešní terasa, kterou lze přestavět na další komerční prostory – např. na barové prostory, bistro pro klienty, prostory na cvičení zumby, jógy či fitness, nebo na další apartmán. Hlavní předností terasy je úžasný výhled na širé moře.  Za hotelem je prostor, který se využívá jako parkoviště. V blízkosti hotelu je také parkoviště pro autobusy a další auta. Pozemek hotelu je kompletně oplocený, na obou stranách je posuvná vstupní brána.

Pláž před hotelem je čistá a udržovaná. Za slunečníky a lehátka na pláži hosté platí. Pláž je veřejná.

Zaujala Vás tato nemovitost? Kontaktujte nás, rádi Vám poskytneme více informací nebo domluvíme prohlídku nemovitosti. 

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 736 671 652
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: