Rezidenční projekt v Estepona v první linii u pláže

Referenční číslo: DB16182
Země: Španělsko
Region: Costa del Sol
Město: Estepona
Typ nemovitosti: Luxusní nemovitost
Byt/Apartmán
Nové projekty
Velikost: 127.88 m2 - 199.15 m2
 
Cena:
890.000 € - 1.950.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

První linie u pláže!

Luxusní apartmány nedaleko centra města. Krásný výhled na moře! 

Nabízené apartmány jsou situovány v jedinečné lokalitě, a to v první linii u pláže, ve městě Estepona, v New Golden Mile na Costa del Sol, kde si můžete užívat kouzlo Středozemního moře. Centrum města je vzdáleno jen několik minut.

V komplexu je k dispozici celkem 85 luxusních apartmánů a střešních bytů.

Apartmány s jednou ložnicí mají k dispozici velkou terasu, ze které je nádherný výhled na moře a Gibraltarský průliv. Sestávají z kuchyně, obývacího pokoje, WC a pokoje s přístupem na terasu.

Apartmány se dvěma ložnicemi jsou jižně orientovány a nabízejí krásný výhled na moře a do zahrady. Sestávají ze 2 koupelen a jacuzzi, prostorných ložnic a nádherné terasy.

Byty se třemi ložnicemi jsou orientovány směrem na jih nebo jihozápad, jsou prostorné a poskytují nádherný výhled na záliv. Všechny tyto apartmány mají 2 koupelny, WC s hydromasážní sprchou a útulnou terasu.

Střešní byty se třemi ložnicemi jsou jižně orientovány a z prostorné terasy se soukromým bazénem nabízejí nádherný výhled na Gibraltar. Některé jednotky mají k dispozici také solárium. Dále jsou tyto byty členěny na velkou chodbu, 3 ložnice, 3 koupelny a kuchyň.

Apartmány se 4 ložnicemi jsou orientovány na jih a poskytují výhled na moře a do zahrady. Jedná se o prostorné nemovitosti s terasou, které sestávají ze čtyř jednotek, WC pro hosty, hlavní ložnice se šatnou a velké kuchyně a chodby. Střešní byty s pěti ložnicemi nabízí nádherný panoramatický výhled do zahrady a na moře, k dispozici mají vlastní bazén a výtah. Sestávají z pěti jednotek se šatnou, součástí je také WC pro hosty, pracovna, kuchyň a prostorný obývací pokoj.

V celém komplexu je k dispozici jacuzzi, turecká lázeň, sauna, speciální aroma terapie. Dále se můžete zúčastnit cvičení jógy, můžete využít bazén nebo solárium. V okolí jsou známá golfová hřiště, jezdecká škola, jachtařský klub, soukromé a veřejné nemocnice, obchodní centra, mezinárodní letiště, univerzita, restaurace a obchody.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti ve Španělsku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a kupující neplatí realitní provizi.

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: