Rezidenční komplex u lanovky v srdci Ski Amadé

Referenční číslo: AC13563
Země: Rakousko
Region: St. Johann/Wagrain
Město: Wagrain
Typ nemovitosti: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investiční příležitost
Velikost: 66.26 m2 - 66.27 m2
 
Cena:
292.961 € - 347.000 € (EUR, CZK, USD, CHF, AED)

Nezávazná poptávka

Rezidenční projekt se nachází v městečku Wagrain v Rakousku ve známé lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt. Jedná se o největší souvislý lyžařský areál v rakouských Alpách, který zahrnuje řadu známých lyžařských středisek jako je např. Wagrain, Flachau, Zauchensee, St. Johann a Radstadt.

Nabízený komplex se skládá z celkem 57 apartmánů s rozlohou od 46,30 m2 do 69,91 m2. Apartmány jsou vzdálené pouhých 200 metrů od lanovky.  Lanovka Grafenberg Express je nyní nově propojena s lanovkou Flying Mozart, která umožňuje přístup do celé lyžařské oblasti Flachau a Altenmarkt!

V komplexu je k dispozici i velká restaurace s venkovní terasou. Všichni obyvatelé domu mohou využít také wellness, kde najdete bazén s dětským brouzdalištěm, saunu, páru, místnost pro odpočinek a prostor pro masáže. Hotel je vybaven recepcí, hotelovou halou, barem a dětským koutkem. K odkládání lyží slouží lyžárna.

Celý projekt je určen ke kombinace vlastního užívání a dalšího pronájmu. Vlastník apartmánu má možnost jej využívat několik týdnů v roce a po zbytek roku poskytuje apartmán k pronájmu. Garantované příjmy z pronájmu činí u menších apartmánů 10 050 EUR/rok a u větších apartmánů 14 800 EUR/rok. Jedná se o minimální garantovanou hranici příjmu, ve skutečnosti může být příjem pro vlastníka i vyšší.

V ceně je zahrnuto parkovací místo v podzemní garáži, vlastní sklep a zařízení apartmánu. Komplex je velmi dobře zavedený a má skvělou obsazenost v létě i v zimě. K prodeji zbývá posledních několik apartmánů. Neváhejte a pořiďte si téměř nový apartmán, který Vám umožní inkasovat příjmy z pronájmu prakticky ihned.

Zaujala Vás nabízená nemovitost? Rádi Vám zodpovíme další dotazy, či zajistíme prohlídku nemovitosti v Rakousku. Společnost Rellox nabízí nemovitost přímo do developera a u většiny apartmánů kupující neplatí realitní provizi.

Developerský projekt

V případě zájmu nás kontaktujte:

Telefon: +420 222 243 325 
+420 733 532 291
E-mail: info@rellox.cz

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: