Reality - Sardinie, Itálie

Sardinie nabízí zejména krásné mořské pobřeží, písečné pláže, průzračně čisté moře a ideální klima, které umožňuje si prodloužit léto od dubna do listopadu. Pro lidi, kteří se stěhují za sluncem, to je nejpádnější argument pro koupi domu na Sardinii.

Nejoblíbenějším cílem zájemců o koupi nemovitosti je severní a severovýchodní část Sardinie, která se nazývá La Gallura (region Sassari). Mořské pobřeží La Gallura je velmi členité, tvoří ho krásné bílé písečné pláže, skalnaté masivy, různé výběžky, ostrůvky a poloostrovy.

Sardinii již objevili zájemci z celé Evropy, ale příliv novousedlíků a rekreantů ještě nedosahuje masivních měřítek. Ceny nemovitostí se díky tomu zatím drží na přijatelné úrovni a představují výhodnou investici v podobě zhodnocení nemovitosti v budoucnosti –také vzhledem k nedávnému omezení nové výstavby u pobřeží. Ceny apartmánů začínají již od cca 180.000 EUR v méně objevených lokalitách. Ceny samostatných domů v této oblasti začínají na úrovni 350.000 EUR.

Na Sardinii se lze snadno dopravit trajektem z Itálie, nebo můžete využít leteckou dopravu, včetně nízkonákladových přepravců. Letenka z Mnichova nebo Berlína do Olbie stojí v přepočtu cca 2000 Kč. 

Další informace naleznete na webu Reality Sardinie, vhodnou nemovitost si můžete vyhledat také v sekci Zahraniční reality na webu Rellox.

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: