Reality Alpy (přehled cen)

Pro české zájemce jsou zajímavé, vzhledem ke své blízkosti, zejména rakouské Alpy. V lyžařských střediscích, např. Kaprun / Zell am See, můžete koupit zařízený malý apartmán již od cca 60.000 EUR. Pokud si porovnáme ceny apartmánů například v Krkonoších a kvalitu lyžařských podmínek, tak koupě nemovitosti v Rakousku může být velmi zajímavá. (Ceny v exkluzivnějších střediscích jako Schladming jsou samozřejmě vyšší.) V Rakousku se navíc v blízkosti mnoha lyžařských center nacházejí golfová hřiště, takže je možné nemovitost využívat nejen v zimní sezóně. V Rakousku je možné koupit jak apartmány v nových projektech, tak i starší apartmány.

Díky svým perfektním lyžařským podmínkám jsou zajímavé také Savojské Alpy ve Francii – ceny apartmánů začínají na cca 130.000 EUR v menších střediscích. V renomovaných oblastech, jako např. Val d´Isere, Tignes, Les Arc nebo Meribel, jsou ceny samozřejmě vyšší. V Savojských Alpách je u mnoha nových projektů aplikován státem garantovaný systém dalšího pronájmu nemovitostí, který přináší výnosy cca 5% ročně bez velkých starostí, s možností částečného vlastního užívání.

Třetí oblíbenou destinací jsou italská horská střediska v Dolomitech v severní Itálii, jako např. Val di Fassa nebo Val di Fiemme. Ceny ski-apartmánů se pohybují od cca 150.000 EUR.

Pro jednotlivé destinace jsme připravili také specializované weby zaměřené na konkrétní destinace: Reality Rakousko, Reality Francie, Reality ItálieReality Alpy.

Klíčová slova: Alpy, ski apartmány, nemovitosti, reality, Rakousko, Francie, Itálie, Švýcarsko

Doporučujeme | V naší nabídce naleznete více než 6000 nemovitostí po celém světě Kompletní nabídka

Chci dostávat nabídky a novinky o zahraničních realitách zdarma přímo na můj e-mail:
Jazyk: